У Запоріжжі поруч з відновленими Сталіним поставлять пам'ятник радянській диверсантці

У Запорізькому обкомі КПУ обіцяють, що пам'ятник Сталіну буде відновлений. Поруч з ним встановлять пам'ятний знак Зої Космодем'янській

Компартія має намір відновити пам'ятник Йосипу Сталіну у Запоріжжі. Крім того, з іншого боку біля входу у будівлю в обласний комітет КПУ встановлять пам'ятний знак радянській партизанці-диверсантці Зої Космодем'янській.

Такий висновок можна зробити з фото, які передав нардеп Олексій Бабурін лідеру КПУ Петру Симоненку у Верховній раді 1 лютого. На фото в руках депутатів зображена одна і та ж будівля.

Самі комуністи цю інформацію спростовують. Зроблені нашим кореспондентом знімки їх обурили. "Я ж не вам показував проект, а Симоненку", - сказав Бабурін. Проте згодом пояснив, що саме зображено на фото.

"Це буде експозиція в музеї. На відкриття запрошу журналістів", - пообіцяв він.

У свою чергу другий секретар Запорізького обкому КПУ Олександр Зубчевський зазначив, що пам'ятник Сталіну таки відновлять.

"Все на стадії обговорення. Є різні варіанти, пропозиції. Остаточне рішення не прийнято. Пам'ятник Сталіну однозначно буде відновлений. Є різне бачення, встановлювати його на тому ж місці чи іншому. Експерти кажуть, що неможливо відновити у колишньому вигляді саме ту фігуру. Необхідно виготовляти новий. На попередній ми витратили 69 тисяч. На новий треба стільки ж. А ще є вартість проекту, постаменту, транспортування, витрати на урочисте відкриття. Включили до цієї суми й моральний збиток, який вибух наніс працівникам обкому Компартії. Це близько 60 тисяч. Не виключаю, що будуть громадські позови від людей, які збирали кошти на встановлення пам'ятнику", - розповів він.

Зубчевський також наголосив, що через підрив пам'ятника Сталіну комуністи Запоріжжя вимагають відшкодувати їм 350 тисяч гривень.

Нещодавно мер Запоріжжя Олександр Сін заявив, що пам'ятник Сталіну на території Запорізького обкому Компартії встановлено незаконно. Як пояснив градоначальник, спочатку він не був внесений в архітектурний проект. У разі появи біля офісу КПУ нового пам'ятника Сталіну його знесуть.

Читайте також:

У Раду внесено проект закону про заборону пам'ятників Сталіну

Затриманого за голову Сталіна тризубівця в СІЗО закатували до втрати свідомості

Націоналісти розбили голову Сталіна: тепер черга голів Леніна і Табачника (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: