У Запоріжжі посилили карантин: на пересування мешканців ввели обмеження

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обмежувальні заходи посилено на період Великодніх свят.

У Запоріжжі місцева влада посилили обмежувальні заходи на період Великодніх свят. Впроваджений тотальний контроль за пересуванням, йдеться у сюжеті ТСН.19:30

Місто фактично вимерло: абсолютно порожній центр міста. Про Великодні свята нічого не нагадує.

Напередодні міська влада Запоріжжя ввела обмеження пересування запоріжців, їм заборонено без нагальної потреби перебувати у громадських місцях. За цим слідкують правоохоронці.

Крім того, блок-пости на в'їздах та виїздах із міста посилили додатковим підкріпленням, тут більш прискіпливо перевіряють авто з іншою реєстрацією. Міські кладовища закриті, бо там ввели карантинні обмеження, на цвинтарі пускають лише похоронні процесії.

Відео Що відбувається в Запоріжжі напередодні Великодня, і як містяни зустріли нові обмеження

Фактично комендантська година в Запоріжжі – там людям заборонили відвідувати громадські місця, у місті не працює транспорт та закриті кладовища. Місцева влада посилює обмежувальні заходи на період Великодніх свят. У Запоріжжі, Мелітополі, Енергодарі та Бердянську працюють блокпости. Впроваджений тотальний контроль за пересуванням.  Більше про коронавірус

Що відбувається в Запоріжжі напередодні Великодня, і як містяни зустріли нові обмеження

У місті фактично не працює транспорт. Відсьогодні і до 20 числа транспорт ходитиме тільки у години пік: від 6 до 9 ранку, а також від 16 до 19- увечері. Більшість машрутників відмовилася працювати за таких умов, а тому люди або намагаються спіймати попутку, або просто прямують пішки.

Жорсткі обмеження триватимуть щонайменше до завершення Великодніх свят. Завтра біля усіх храмових споруд чатуватимуть посилені патрулі правоохоронців.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Залиште свій коментар

Вибір редакції