У Запоріжжі до 9 травня поставлять пам’ятник Сталіну

Депутати Запорізької міськради вимагають увіковічнити Сталіна за успіхи в індустріалізації, колективізації та розкуркуленні.

На сесії Запорізької міської ради фракція комуністів оголосила про намір встановити у місті пам’ятний знак, а згодом і монумент радянському лідеру Йосипу Сталіну. Голова міськради Євген Карташов не тільки дозволив комуністам зачитати цю заяву, а навіть подякував виступаючому.

Як повідомляє прес-служба ВО "Свобода", заяву від комуністів зачитав депутат міськради Олександр Зубчевський. Він проголосив "осанну" Сталіну за його досягнення на ниві індустріалізації, колективізації та розкуркулення. "Хоча й були перекоси під час цих подій, але це - заради світлого майбутнього совєтського народу", - сказав Зубчевський. Також у заяві йшлося про те, що комуністи планують встановити пам’ятний знак, а трохи згодом пам’ятник генералісимусу.

Бюст Сталіна в Запоріжжі планують встановити до 9 травня 2010 року, комуністи ініціюватимуть для цього збір коштів. Передувати цій події буде установка пам'ятного знаку 21 грудня нинішнього року. Дана подія буде приурочена до 130-річчя з дня народження Йосипа Сталіна.

Зубчевський наголосив, що рішення про установку пам'ятного знаку вже узгоджене відповідно до законної процедури, і висловив упевненість, що проблем не виникне і з установкою самого пам'ятника.

"Пам'ятник Сталіну в Запоріжжі служитиме не тільки нашою даниною перед його видатними заслугами, але й буде належною відповіддю на спроби переписати історію, героїзувати гітлерівських поплічників з ОУН-УПА, встановити фашистський режим в Україні. Країна повинна знати того, з чиїм ім'ям на вустах йшли в бій наші батьки і діди. Це ім'я великого Сталіна", – йдеться у зверненні Запорізького обкому КПУ до депутатів міськради.

Як повідомляє "Свобода", зал жодним чином не прореагував на цю антиукраїнську промову. Голова міськради Карташов не тільки дозволив зачитати цю заяву, а навіть подякував виступаючому. "Ще недавно, на річницю трагедії Голодомору, ці можновладці лаяли Сталіна, а тепер вони спокійно ставляться до пропозиції вшанувати його пам'ять. Таке враження, що число "37" приємно збуджує пам'ять антиукраїнців, з огляду на славнозвісний 1937 рік", - наголосили у прес-службі.

Запорізький осередок ВО "Свобода" закликав депутатів міськради припинити допускати антиукраїнські промови.

Нагадаємо, з ініціативою встановити пам'ятник Сталіну виступають також кримські комуністи. 21 грудня в Ялті відбудеться факельна хода, присвячена 130-річчю з дня народження Йосипа Сталіна з вимогою встановлення пам’ятника йому на міській набережній.

Читайте також:

Комуністи вимагають поставити в Ялті пам’ятник Сталіну

У психлікарні на Буковині демонтували пам’ятник Леніну і Сталіну

Козаки з газовими балончиками напали на Леніна й комуністів

У київському метро подряпали кувалдами горельєф Леніна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: