Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Запоріжжі представили нового обласного прокурора

Орган очолив Володимир Калюга.

У середу, 27 листопада, заступник генпрокурора Гюндуз Мамедов офіційно представив прокурора Запорізької області.

Про це повідомила пресслужба обласної прокуратури.

Правоохоронний орган очолив екскерівник Харківської місцевої прокуратури №5 Володимир Калюга. У вітальному слові він окреслив свої основні завдання на посаді, зокрема, боротьбу з корупцією та організованою злочинністю.

Слід зауважити, що Калюга має юридичну освіту. У кар’єрі пройшов шлях від помічника прокурора до керівника місцевої прокуратури. У 2014 році очолив Круп’янську міжрайонну прокуратуру, за рік - Ізюмську місцеву прокуратуру,  у 2018 році став керівником місцевої прокуратури №5 міста Харкова.

Як повідомлялося раніше, генеральний прокурор України Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення з посади очільника прокуратури Запорізької області Валерія Романова. Його було призначено прокурором Запорізької області у жовтні 2016 року, до цього він очолював прокуратуру Дніпропетровської області. 

Відео Реформи, атестація прокурорів і звільнення Горбатюка – Рябошапка про зміни в Генпрокуратурі

У Генпрокуратурі - велика чистка: вдень прокурори працюють, а вночі вчать тести. Тих, хто не написав заяву в Офіс прокурора, звільняють автоматично. У соцмережах розгорілись дискусії: неатестовані твердять про незаконність. А  новий генпрокурор Руслан Рябошапка загострив ситуацію і звільнив керівника Департаменту спеціальних розслідувань Сергія Горбатюка.      

Реформи, атестація прокурорів і звільнення Горбатюка – Рябошапка про зміни в Генпрокуратурі

Залиште свій коментар

Вибір редакції