Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зловмисникам загрожує від трьох до восьми років ув'язнення.

У Запоріжжі псевдоволонтери від імені благодійного фонду збирали грошові кошти на лікування хворих дітей та інвалідів. Діяльність шахраїв виявила поліція області.

Повідомляється, що "благодійники" працювали у великих торгівельних центрах міста Запоріжжя. Зібрані від громадян пожертви, посадові особи фонду, повинні були вносити на поточний рахунок благодійного фонду та перераховувати в подальшому на рахунки хворих осіб. Замість цього більша частина коштів потрапляла до кишені керівників організації.

У період з 01.02.2016 до 18.02.2016 року, за бухгалтерськими обліками благодійного фонду, волонтерами зібрано гроші у сумі майже 25 тисяч гривень. Однак, лише 540 гривень були витрачені на придбання дитячих іграшок та книжок для дитячої школи-інтернату, а 22 тисячі гривень – перераховані на особовий рахунок керівника фонду. Залишок витрачено на заробітну платню волонтерів.

Встановлено, що шахраї-благодійники привласнили близько 100 тисяч гривень, отриманих від громадян для допомоги діткам та інвалідам. Під час обшуку знайшли фінансову документацію із доказами переведення коштів на картку керівника, а також вісім тисяч гривень.

Відкрите кримінальне провадження за статтею "шахрайство". Причетним до цього кримінального правопорушення особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції