У Запоріжжі психічно хвора пенсіонерка тримає у страху під'їзд: жінка ледь не спалила будинок

Дата публікації
У Запоріжжі психічно хвора пенсіонерка тримає у страху під'їзд: жінка ледь не спалила будинок

Пенсіонерка розклала багаття просто на сходовому майданчику.

У Запоріжжі психічно хвора жінка ледь не спалила житловий будинок. Пенсіонерка розклала багаття просто на сходовому майданчику. Вона тероризує під'їзд уже кілька років. Тоді жінка дізналася, що покласти до психіатричної лікарні примусово її не можуть, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Після інциденту у під'їзді залишився згорілий мотлох, чадний сморід, а стеля – у кіптяві. Вогонь спалахнув біля дверей однієї з квартир, де щонайменше 30 років мешкає пенсіонерка. Під дверима вона влаштувала звалище.

Люди кажуть, що бабця несповна розуму. Вона підкидає записки з погрозами та хоче підірвати будинок. Два місяці тому пенсіонерці перекрили газ, аби не наражати людей на небезпеку. "Вона мені підкидала записки, що підірве будинок. Я її неодноразово ловила на тому, що вона відкриває конфорки і газ просто виходить в під'їзд", - розповіла голова ОСББ Валентина Мандзюк.

Особливо агресивною бабця стає напідпитку, кажуть люди. Своєю чергою, пенсіонерка провину у пожежі заперечує. Вона присягається, що це сусіди хочуть її спалити. "Шість разів вона лежала на Сєдова. Поки не змінилися закони. Змінилися закони, а тому вона відмовляється від лікування. Нам відмовляють", - каже донька пенсіонерки Тетяна Ланчук.

У Запоріжжі психічно хвора жінка ледь не спалила житловий будинок

У Запоріжжі психічно хвора жінка ледь не спалила житловий будинок

Донька старої каже, що її мати справді тривалий час перебуває на психіатричному обліку, але вдіяти нічого не може. 

Юристи підтверджують, що без особистої згоди хворої покласти її на лікування до психіатричної клініки не можна. «Я б радив обрати накопичувальний метод – тобто звертатись систематично. За таких обставин і в суду, і у лікарів будуть підстави казати, що є певна систематичність, певна загроза», - каже юрист Дмитро Гладкий.

Поки мешканці готують колективний позов, аби пенсіонерка компенсувала збитки від пожежі.

Кореспондент ТСН Яків Носков.

Наступна публікація