Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Запоріжжі рятують 3-річну дівчинку, сукня якої спалахнула, немов смолоскип

Дитині випадково потрапили до рук сірники – і вона примудрилася підпалити себе.

У Запоріжжі лікарі борються за життя 3-річної дівчинки. Маленька Даша гралась на подвір'ї та випадково підпалила собі сукню, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Батьки одразу ж кинулися гасити вогонь, але синтетичний одяг швидко плавився і впивався в шкіру. Дитину доправили до лікарні із опіками 70% тіла. Тепер дитина не може жити без знеболювального, а рідні ледь не моляться, аби донечка просто заснула. Мама плаче, бо досі не може зрозуміти, як дитина дістала сірники. "У нас сірники лежать постійно на холодильнику. Холодильник висотою з мене. Старша залізла на стілець і ці сірники взяла, а Даша знайшла їх – і ось що сталося", - переживає батько Юрій Яковлев.

Відео Дівчинка, яка отримала 70% опіків тіла, підпаливши собі сукню, потребує допомоги небайдужих

До хати дитина вбігла, немов смолоскип. "Я дивлюся – вона горить! Я зривати з неї все, рушничок намочила, накинула на неї… Там не було живого, за що братися", - плаче Олена Яковлева, пригадуючи події страшного дня. Мелітопольські лікарі ввели дитину у стан медикаментозного сну та доправили до опікового центру Запоріжжя. Там їй дають таку кількість антибіотиків, що й не кожен дорослий витримає. "Глибокі опіки, що вимагають видалення цих ділянок", - пояснює завідувач опіковим відділенням Центру екстремальної медицини Олена Пономаренко.

Батьки щодня змушені шукати гроші, аби хоч якось зменшити муки донечки. На порятунок дитини родина витрачає до 5 тисяч гривень щодня – це місячна зарплата батька. Вже сьогодні треба оплатити рахунок у 100 тисяч за донорську шкіру, яку мають пересадити дівчинці. Операція призначена вже на понеділок. Батьки благають про допомогу, без котрої вже не впораються. Відгукнутися та переказати гроші на порятунок маленької Даші можна за реквізитами: картка Приватбанку 5168 7573 2102 3634, отримувач – Олена Василівна Яковлева.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Залиште свій коментар

Вибір редакції