Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Запоріжжі школяр вижив після ураження струмом у десять тисяч вольт

Отримав опіки другого-третього ступеня.

У Запоріжжі 14-річний хлопець зазнав тяжких опіків, пробравшись до електрощитової. Вижив після ураження 10 тисячами вольтів, йдеться у випуску ТСН.19.30

Дев'ятикласник із товаришем пішов після уроків на Дніпро. На шляху до мосту хлопці побачили електрощитову і вирішили перевірити, що там усередині, і ледь не загинули. Хлопець пропустив крізь себе десять тисяч вольт. "У дитини уражені руки, шия, голова, ліве стегно. Опіки другого-третього ступеня – це 30-40 відсотків поверхні тіла", - каже завідувач Правобережною підстанцією швидкої допомоги Запоріжжя Ігор Шостов.

Відео14-річний хлопець вижив після удару струмом у 10 тисяч вольт

У Запоріжжі парубок зазнав тяжких опіків, пробравшись до електрощитової.  9-класник із товаришем вирішили перевірити, що там усередині, і ледь не загинули. Потерпілі кажуть: електрощитова була відкрита. Натомість в обленерго присягаються: замки на цьому об’єкті перевіряли лише тиждень тому. Винних тепер встановлюють правоохоронці.  

14-річний хлопець вижив після удару струмом у 10 тисяч вольт

Зараз постраждалий у реанімації. У нього глибокі опіки, які потребуватимуть тривалого лікування. До хлопця нікого не пускають. За словами Юрія, голови гаражного кооперативу, біля якого й стався інцидент, він побачив вибух і прибіг туди. Він викликав швидку і загасив кофту, яка горіла. Чоловік каже, що торік шукачі металу зривали з електричної шафи замки щонайменше двічі. Кілька днів тому тут все було гаразд. Хто відкрив засуви, не має й гадки.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом службової недбалості. Натомість енергетики кажуть, що перевіряють цілісність підстанцій та електрощитових щотижня. Й наполягають, що діти самі вирішили зламати засуви, аби зазирнути всередину.

Одразу після інциденту працівники Запоріжжяобленерго перевірили усі замки, почепили нові, замість збитих, і наклеїли свіжі наліпки з попередженням про небезпеку. Старих тут майже не помітно.

За словами енергетиків, те, що хлопець вижив після ураження у десять тисяч вольт, можна вважати дивом. Вкотре нагадують, що заходити до таких приміщень категорично заборонено. Потрапити під електричний розряд можна, навіть нічого не чіпаючи.

В обленерго розглядають можливість матеріальної допомоги постраждалому, навіть якщо  підтвердиться, що він винен сам.  Якщо хлопця вдасться врятувати, йому доведеться робити щонайменше кілька пластичних операцій.

Кореспондент ТСН Яків Носков.

Залиште свій коментар

Вибір редакції