У Запоріжжі школярки гуртом жорстоко побили дівчинку

Жертвою нападників стала 13-річна дитина.

У Запоріжжі восьмикласниці жорстоко побили 13-річну дівчину, а відео цього виклали в соцмережі. Приводом став пересічний конфлікт між школярами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На Карину кілька днів чекали під навчальним закладом. Ініціаторами розборів стали кілька учениць тієї ж школи. Приводом – сварка між колишніми подругами. Ображені дівчата зібрали групу підтримки у 20 школярів. З'ясування стосунків швидко переросло в побиття. "Били більше по голові, у живіт, по ногах. Ударили в око", - розповіла потерпіла.

ВідеоУ Запоріжжі восьмикласниці жорстоко побили 13-річну дівчинку

Її врятував якийсь чоловік, котрий побачив усе, забрав Карину та провів її додому. Але й отримане вклало дівчину на лікарняне ліжко. "Надійшла в стані середнього ступеня тяжкості зі скаргами на головний біль і болі в животі", - розповів лікар невропатолог Іван Прянников. Медики діагностували численні забиття, а мама дівчинки написала заяву до поліції. "Переживання за дитину, щоб із роками не відбилося це на голові. Переживаю, що замнуть цю справу. Написали 17-го, а з нами на зв'язок іще ніхто не виходив", - скаржиться Маргарита Кушель.

У школі кажуть, що найактивніші учасниці та ініціаторки побиття раніше перевелися з іншого навчального закладу, де вже мали проблеми з поведінкою. Поза камерою педагоги визнають, що в школі з появою цих дітей стало небезпечно. Однак на камеру лише дорікають журналістами. "Навіщо ось зараз робити з цього смажені факти, котрі людям показувати?", - питала директорка ЗНВК №109 Марина Углова. Вона твердить, що вжити радикальних заходів до учнів дирекція не може, бо виключати зі школи немає повноважень. Тому більше покладаються на правоохоронців. Однак і ті застосувати кримінальну відповідальність до забіяк не зможуть, адже їм іще не виповнилося 14 років.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: