Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Запоріжжі шкуродери спалили живцем кількох цуценят у парку

Юристи кажуть, що в силах поліції знайти і покарати винних.

Кричущий випадок людської жорстокості сколихнув зоозахисників у Запоріжжі. Там шкуродери підпалили маленьких цуценят, за котрими наглядали волонтери, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вранці замість собачої буди ентузіасти, котрі вже місяць провідували малечу в парку на околиці Хортицького району, побачили попіл та тільця цуценят. Це стало для зоозахисників шоком. "Вони живцем згоріли! Люди, ну чому ви такі нелюди?", - у розпачі питала Вікторія Берестова. Волонтери кажуть, що в яру живуть одразу кілька собак, майже всі вони стерилізовані, і саме від однієї, котру не встигли відвезти до ветеринарів, з’явилося потомство – четверо цуценят.

ВідеоУ Запоріжжі догхантери заживо спалили цуценят, які жили в парку

За словами волонтерів, що опікувалися малечею, буду облили легкозаймистою речовиною. Двоє цуценят згоріли живцем, іще двом вдалося врятуватися. Поліція проводить дослідчу перевірку. Невідомих, які вчинили дикий злочин, розшукують місцеві активісти. Проте самі зоозахисники визнають – шансів притягти нелюдів до відповідальності практично мінімальні.

У Запоріжжі догхантери заживо спалили цуценят, які жили в парку

Волонтери  власними силами збудували для малечі будку, провідували та годували тваринок. Але нещодавно стався конфлікт між ними та кількома молодиками, які випалювали метал із меблів та проводки якраз біля буди. Невідомі пішли, а вночі собачий притулок згорів. Зоозахисники кажуть, що хтось облив собак займистою рідиною та підпалив. "Це не люди – вбити маленьких цуценят умисно", - каже Ірина Терещенко. Двоє цуциків згоріли, ще двом пощастило врятуватися. "Ось тут, ховалися в ямці", - розповіла жителька Запоріжжя Лариса Смирнова.

Тепер ці песики ховаються в кущах, а до людей приходять, лише коли чують знайомі голоси. До волонтерів цуценята йдуть охоче, спокійно сидять на руках, дозволяють себе пестити. А от їхня матір нервується – людям вона вже не довіряє. "Вона дуже плакала. Лежала і скавчала", - каже Ганна Бондаренко. Поліція, куди звернулися волонтери, проводить дослідчу перевірку.

Юристи кажуть, що саме в силах правоохоронці знайти і покарати винних, як, наприклад Олексія Святогора з Києва, який неодноразово заявляв, що вбивав бездомних собак. Але важливо, щоб самІ правоохоронці були в цьому зацікавленими. "Вони нескладні в плані доказування. Тут, на жаль, більшу роль повинні відігравати дії правоохоронних органів, яким чином вони і скільки зусиль вони докладуть", - вважає Валерія Каплунова.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Залиште свій коментар

Вибір редакції