Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Запоріжжі учасникам проросійського мітингу залили шлях свинячою кров'ю

Містяни зірвали акцію "Безсмертного полку".

Проросійський мітинг зірвали містяни у Запоріжжі. Його хотіла провести організація, яка називає себе "Безсмертний полк", йдеться у ТСН.16:45.

Нечисленні учасники акції - усі симпатики комуністів та лівих течій – пояснювали, що зібрались, аби вшанувати "подвиг радянських бійців під Сталінградом".

Та пересічних запоріжців це обурило. Вони звинуватили мітингарів у пропаганді "руського мира". І вихлюпнули  їм під ноги закривавлену тваринну печінку, а весь шлях полили свинячою кров'ю. 

Захід охороняли посилені кордони правоохоронців, під їхнім захистом учасники акції таки поклали квіти до пам'ятника загиблим у Другій світовій. А от провести мітинг проросійським активістам містяни не дали – ті просто змушені були у супроводі копів залишити площу. 

ВідеоПроросійський мітинг зірвали містяни у Запоріжжі

Проросійський мітинг у Запоріжжі хотіла провести організація, яка називає себе "Безмертний полк". Нечисленні учасники акції пояснювали: зібрались, аби вшанувати "подвиг радянських бійців під Сталінградом". Та пересічних запоріжців це обурило. Вони звинуватили мітингарів у пропаганді "русского мира".

Проросійський мітинг зірвали містяни у Запоріжжі

Залиште свій коментар

Вибір редакції