Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Запоріжжі учитель зламав учневі ніс через слово з трьох літер

26-річний вчитель історії почув слово "чмо", і, вирішивши, що образа адресована персонально йому, ударив дев'ятикласника кулаком у ніс.

У селі Мар'ївка неподалік від Запоріжжя 26-річний вчитель зламав ніс учневі. Тепер підліток у лікарні, а педагогові загрожує звільнення.

Дев'ятикласник Женя Пазинич зі школи проводжав до автобуса свого двоюрідного брата-першокласника, повідомляє Комсомольська правда в Україні. На зупинці стояло багато народу - і школярі, і кілька вчителів. Між братами Пазинич розгорілася суперечка, розповідає сам Женя. Слово за слово - і старший обізвав молодшого "чмом".

Слово це долетіло до вуха 26-річного вчителя історії Сергія Близнякова. Викладач, вирішивши, що образа адресована персонально йому, недовго думаючи розвернувся і ударив дев'ятикласника кулаком у ніс.

"Отримавши удар в обличчя, Женя побіг до школи, викладач за ним. У холі бійка продовжилася: схопивши один одного, вчитель і учень впали на підлогу, почали по ньому кататися. Навіть пластик, яким обшиті стіни, розбили", - зі слів очевидців розповідає директор школи Валентина Люта.

Колеги Близнякова ледве розняли забіяк. Підлітка відправили до лікарні. Вже звідти медики, констатувавши у Жені перелом носа, викликали міліцію. Вчителя відразу ж усунули від роботи, ним займаються правоохоронці.

Батьки Жені претензій до педагога не мають. Кажуть, з кожним може статися. Проте вважають, що мінімальні заходи впливу застосувати потрібно, наприклад, у вигляді стягнення.

Вчителі характеризують Близнякова як недосвідченого, але здібного педагога, відзначеного під час навчання в університеті різноманітними нагородами. В обласному управлінні освіти теж про це знають, але закривати очі на те, що сталося не мають наміру.

Спеціально створена комісія з'ясовує обставини інциденту. Чиновники налаштовані на звільнення за статтею. Також подією зацікавилася прокуратура. Там зараз вирішують, яку статтю інкримінувати вчителю.

На думку юристів, закритий перелом носа може розцінюватися або як легке тілесне ушкодження, або як травма середнього ступеня тяжкості, що має визначити експерт. У першому випадку педагог може відбутися штрафом або бути направлено на громадські роботи.

Якщо експерт знайде пошкодження середнього ступеня тяжкості, то він може отримати від штрафу до ув'язнення на декілька місяців.

Читайте також:

Вчителька била 9-річну школярку ногою в живіт, тягаючи її за волосся по підлозі

Школяр жбурнув у вчительку партою, переламавши їй ноги

У Житомирі вчитель танців у себе вдома розбещував хлопчиків

Залиште свій коментар

Вибір редакції