У Запоріжжі в день встановлення пам’ятника Сталіну заборонили мітинги

Запорізький суд заборонив проведення в місті масових акцій як комуністам, так і представникам націоналістичних сил.

Запорізький окружний адміністративний суд постановив заборонити проведення зборів, мітингів, походів, демонстрацій 5 травня для Запорізької обласної організації ВО "Свобода" та Компартії, які мали відбутися щодо запланованого відкриття пам’ятника Йосипу Сталіну.

Про це повідомив голова запорізького обласного осередку Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Віталій Подлобніков.

"Ініціаторам встановлення пам’ятника Сталіну – запорізьким комуністам – через судову заборону заборонено будь-які дії, в тому числі відкриття пам’ятника. Проте комуністи традиційно можуть порушити ухвалу суду та відкрити пам’ятник під виглядом зустрічі народних депутатів з виборцями. В такому випадку влада візьме на себе відповідальність за встановлення монументу кату української нації. Віктор Янукович персонально відповідатиме за реабілітацію сталінізму", - цитує Подлобнікова прес-служба ВО "Свобода".

"Можливо, відкриття пам’ятника Сталіну є частиною таємних додаткових угод, запропонованих Кремлем своєму васалу на Банковій. Очевидно, у такий спосіб Москва руками Януковича намагається відбілити ініціатора геноциду українців у ХХ столітті. Репресії і залякування найактивніших українців почалися з першого дня президентства Януковича. Тепер він хоче перейти до наступної стадії оптового продажу України Кремлю – тепер він продає право українців на історичну справедливість та національну пам’ять", - зазначено у повідомленні.

У прес-службі наголосили, що "заперечивши у Страсбурзі геноцид української нації, Янукович фактично легалізував встановлення пам’ятника організатору Голодомору в Україні".

Запорізька обласна організація Всеукраїнського об’єднання "Свобода" звернулася до українців із закликом "вийти 5 травня у національних строях і заманіфестувати свою позицію неприйняття щодо спорудження пам’ятника Сталіну у славетному козацькому місті".

Як відомо, 5 травня в Запоріжжі місцеві комуністи відкриють пам'ятник Йосипу Сталіну. Монумент матиме вигляд бюсту на постаменті завдовжки 2,5 метри.

Читайте також:

Сьогодні в Запоріжжі відкриють пам’ятник Сталіну

Янукович проведе в Запоріжжі референдум через Сталіна

Східна Україна висловилася проти пам'ятників Сталіну

В Одесі вирішили і собі встановити пам’ятник Сталіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: