Домашній хижак. У Запоріжжі в звичайній квартирі знайшли шестимісячне левеня

Тваринка вміє давати лапу, любить купатися і гратися з собаками.

У Запоріжжі у квартирі на 6-му поверсі живе піврічне левеня Цар.

Як пише "Запорозька Січ", місцевому мешканцю Роману Німовцю тваринку подарували друзі, коли левеняті виповнився лише місяць.

"Навіть якщо мене всього години дві немає вдома, він страшенно сумує і зустрічає, ніби рік не бачив, обіймає і по-левиному муркоче. Раніше я тримав і кішок, і собак, але мені здається, навіть у собак немає такої відданості. А коли в квартирі нікого, він лягає на підвіконня, де у нього спостережний пункт, і дивиться на світ з висоти шостого поверху, господарів виглядає", - розповів власник левеняти.

За словами чоловіка, Цар – дуже охайний, любить купатися, а в туалет ходить на лоток, як звичайна кішка. На день левеняті потрібно близько трьох кілограмів м'яса, любить він яловичину і курячі шийки.

"Звичайно, характер у нього є. Не дарма ми назвали його Цар. Але йому в потрібний момент потрібно показати, хто в домі господар. Твердим голосом, голосно сказати: "Не можна!". Заборону він розуміє. І інші команди виконує, наприклад: "Сидіти!", "Лежати!", "Лапу!" – додав власник екзотичної тварини.

Зараз Цар живе на зоні відпочинку поблизу Дніпра, де Роман займається приватним бізнесом - здає в оренду квадроцикли, байдарки, катери, водні велосипеди, а левеня може гасати разом зі своїми друзями – собаками Булкою і Кляксою.

Утім, коли тварина виросте, його можуть віддати до Бердянського зоопарку, із власниками якого вже домовилися про "оглядини" нареченої.

Нагадаємо, раніше у зоопарку Миколаєва показали першого українського газелебика. Рідкісна тварина зі Сходу занесена до Міжнародної Червоної книги.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: