У Запоріжжі вихователь змушувала дітей-інвалідів будувати їй гараж

До вихованців групи, які експлуатувалися нею з метою отримання прибутку, за відмову виходу на роботу, застосовувалося психічне насильство.

Прокуратура Запорізької області порушила кримінальну справу відносно виховательки Запорізького дитячого будинку-інтернату, яка протягом тривалого часу експлуатувала дітей-інвалідів на своїй присадибній ділянці і на будівництві гаража. Про це повідомили в прес-службі прокуратури в п'ятницю.

"До вихованців групи, які експлуатувалися нею з метою отримання прибутку, за відмову виходу на роботу, застосовувалося психічне насильство", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Порушено кримінальну справу за ознаками злочину - експлуатація дітей, що не досягли віку, з якого законодавством дозволяється працевлаштування, шляхом використання їх праці з метою отримання прибутку і перевищення службових повноважень, якщо вони супроводжувалося насильством.

Запорізький дитячий будинок-інтернат є комунальним закладом Запорізької обласної ради. У ньому постійно проживають діти віком від 4 до 18 років, а також молоді люди у віці від 18 до 35 років з вадами фізичного та розумового розвитку.

Як повідомлялося, івано-франківські правоохоронці затримали громадянина Молдови за підозрою у викраденні інваліда, громадянина Росії, з метою його експлуатації на збір милостині. Позбавлений рук і ніг чоловік в день заробляв до 2,5 тисяч грн.

Читайте також:

На Львівщині діти масово отруїлись через дизентерію в кухарів

В санаторії "Перлина Карпат" знайшли сальмонелу та стафілокок

В отруєнні дітей на Закарпатті звинуватили заступника Черновецького

Ющенко наказав Медведьку розібратися, хто отруїв дітей на Закарпатті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: