У Запоріжжі за руйнування Сталіна заарештовано двох свободівців

Двом активістам руху ВО "Свобода" інкримінують статтю Кримінального кодексу за знищення пам'ятника Сталіну у Запоріжжі шляхом вибуху.

1 січня близько 1:00 ночі у квартиру до заступника голови запорізької "Свободи" з молодіжних питань Юрія Гудименка увірвалися представники міліції. Його заарештували та доставили в Жовтневий райвідділок міліції, повідомляє прес-служба ВО "Свободи".

Близько 9:00 представники МВС заарештували також голову запорізької "Свободи" Віталія Подлобнікова. Свободівцям інкримінують частину 2 статті 192 Кримінального кодексу України за знищення пам'ятника Сталіну у Запоріжжі шляхом вибуху.

До затриманих не допускають адвокатів.

31 грудня, в Запоріжжі в результаті вибуху був повністю зруйнований пам'ятник Йосипу Сталіну.

Пізніше комуністри заявили, що відновлять знищений пам'ятник: "Сталін живий і буде жити". Новий пам'ятник Сталіну комуністи мають намір зробити більш стійким до вибухів і інших можливих дій, спрямованих на його руйнування.

Зазначимо також, що 1 січня 2011 року у Запоріжжі о 14:00 мав відбутися урочистий автопробіг центральними вулицями міста з нагоди 102-ї річниці дня народження Степана Бандери, однак його заборонив суд.

Читайте також:

Націоналісти відзначають День народження Бандери

Комуністи відновлять знищений пам’ятник: Сталін живий і буде жити

Пам’ятник Сталіну у Запоріжжі підірвали у Новорічну ніч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: