У Запоріжжі заарештовано начальника управління освіти

У зв'язку з арештом міський голова Євген Карташов усунув Секиринського від виконання посадових обов'язків на час розгляду.

У Запоріжжі 27 січня було заарештовано начальника управління освіти та науки Запорізької міської ради Дмитра Секиринського. Його звинувачують у перевищенні влади, що призвело до тяжких наслідків, нецільовому використанні бюджетних коштів й отриманні хабара.

Раніше, в грудні 2009 року, прокуратура порушила кримінальну справу за даними звинуваченнями. У зв'язку з арештом міський голова Євген Карташов усунув Секиринського від виконання посадових обов'язків на час розгляду.

Як повідомляють джерела в мерії, перевірку вищезгаданих фактів, арешт і подальший розгляд ситуації ініціював мер Запоріжжя в рамках боротьби з корупцією в органах влади.

Приводом для арешту став розгляд за фактом укладення Секиринським договору з приватним підприємством "КПБ", згідно з яким Управління освіти та науки Запорізької міськради надало підприємству земельну ділянку площею 1,768 га кв. м на території дитячого саду "Ромашка" (р-н Великий Луг м. Запоріжжя).

Як з'ясувалося в ході перевірки стану будівельних робіт, забудовники порушили свої зобов'язання із будівництва нової будівлі дитячого саду, почавши будівництво коттеджного селища без одночасного зведення корпусу дитсадка.

Читайте також:

Депутати заборонили чиновникам отримувати подарунки, дорожчі 120 грн

Тимошенко замовчує міжнародну доповідь по корупції в Україні

Україну визнано найбільш корумпованою країною світу

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: