Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Запоріжжі запустять безкоштовний річковий транспорт

У Запоріжжі запустять безкоштовний річковий транспорт

Новація діятиме на період ремонту на дорозі на дамбі.

Від найближчої середи, 28 серпня, у Запоріжжі почне курсувати річковий транспорт через Дніпро. За проїзд платити не треба буде – безкоштовно. За все заплатять з міського бюджету.

Таке рішення ухвалив виконком міськради – як один із заходів для розвантаження трафіка на дорозі через дамбу "Дніпрогесу". Там саме триватимуть ремонтні роботи.

"Передбачається, що вранці буде здійснюватися рейс з правого берега до "Річкового порту". Наприкінці дня – у зворотному напрямку. Завдання управлінню з питань транспортного забезпечення – врегулювати всі питання, погодити графік та проінформувати про це запоріжців", - сказав мер міста Володимир Буряк.

На правому березі Запоріжжя причальний понтон встановлять з боку Правобережного пляжу. На протилежному березі катер причалюватиме до Річкового порту. Крім перевезення з одного берега на інший, катер також розвозитиме дачників.

Спочатку курсуватиме один катер. За потреби залучать другий. Також ведуть переговори з приватними річковими перевізниками.

Нагадаємо, у Києві після шести років простою відновили річковий трамвай. Із Подолу на Оболонь тепер можна дістатися не тільки суходолом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції