Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Один із потерпілих опинився в лікарні у стані коми.

У Запоріжжі затримали поліцейських, які грабували людей.

Про це повідомляє департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України. Вони займалися злочинним промислом під час несення служби на залізничному вокзалі станції "Запоріжжя-1".

Оперативники внутрішньої безпеки області затримали зловмисників у момент вчинення ними ще одного пограбування. У першої жервти, пенсіонера – ветерана праці одного з державних підприємств вони забрали всі заощадження, які він мав при собі – 56 тисяч доларів США та майже 10 тисяч євро. Унаслідок нападу чоловік опинився в лікарні, у стані клінічної коми з гострою інтоксикацією організму алкоголем сурогатного походження.

Оперативники внутрішньої безпеки встановили особи підозрюваних працівників поліції. Ними виявилися старші сержанти поліції 30 та 35 років, які мають досвід роботи в органах понад 10 років.

Наприкінці жовтня, на тій же залізничній станції, патрульні побачили ще одного пасажира, який візуально був у стані легкого сп'яніння. Після перевірки документів, інспектори поцікавилися вмістом багажу чоловіка. Його завели подалі від сторонніх очей і силоміць відібрали кошти – 4 650 гривень.

Цієї миті патрульні були затримані працівниками внутрішньої безпеки та прокуратури області.

У підозрюваних оперативники вилучили 20,5 тисяч доларів США і майже 5 тисяч євро, раніше відібрані у 64-річного пенсіонера, а також холодну зброю. Решту грошей змовники розділили між собою і встигли придбати за них деякі об'єкти нерухомості, транспортні засоби та будівельні матеріали.

За пограбування, вчинене групою змовників, кримінальним законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від 8 до 13 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що раніше у вівторок, 1 листопада, у Києві пограбували інкасаторів, коли вони забирали гроші с однієї фінансової установи.

Інцидент стався на вулиці Срібнокільській, 12. Злочинці двічі вистрілили вгору і, погрожуючи зброєю, відібрали в інкасаторів 100 тисяч гривень та травматичну зброю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції