У Запоріжжі затримано заступника керівника ВО "Свобода"

Юрій Гудименко був затриманий сьогодні ввечері, коли вийшов з будинку йти на пікет Запорізької ОДА.

10 січня співробітники міліції затримали заступника голови Запорізької обласної організації ВО "Свобода" Юрія Гудименка і намагалися затримати ще одного заступника керівника Запорізької "Свободи" Артема Матвієнка.

Про це повідомив голова Запорізької облорганізації ВО "Свобода" Віталій Подлобніков.

"Юрій Гудименкобув затриманий сьогодні ввечері, коли вийшов з будинку йти на пікет Запорізької ОДА. Співробітники міліції не пред'явили повістки, не пояснили причину  затримання і навіть не дали подзвонити додому, попередити рідних. Ми про події дізналися цілком випадково і розцінюємо це як продовження міліцейського свавілля і репресій", - сказав голова Запорізької облорганізації ВО "Свобода".

Подлобніков також зазначив, що у цей же час міліціонери також намагалися затримати заступника керівника облорганізації ВО "Свобода" Матвієнка у нього вдома, але він відмовився пройти зі співробітниками міліції, які не пред'явили ніяких документів, що пояснюють спробу затримання. Після цього біля його будинку був встановлений пост співробітників міліції.

Зараз керівництво Запорізької "Свободи" намагається встановити, як кого і з яких причин затримано Гудименка і готує звернення в прокуратуру "про незаконне затримання та протиправні дії співробітників міліції".

Нагадаємо, по всій Україні розпочалися масові арешти націоналістів, зокрема представників ВО "Тризуб" ім. С. Бандери через теракт у Запоріжжі, результатом якого став підрив пам'ятника Сталіну.

Читайте також:

Комуністи вимагають від Януковича заборонити націоналістів

За підірваного Сталіна можуть посадити на 10 років

Націоналістів масово заарештовують через підрив Сталіна у Запоріжжі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: