Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Запоріжжі зграя підлітків на камеру жорстоко побила двох дівчат – одна з них шпиталізована

У Запоріжжі зграя підлітків на камеру жорстоко побила двох дівчат – одна з них шпиталізована

Рідні жертв кажуть, що ініціаторка знущань має впливових родичів у правоохоронних органах.

Жорстоке побиття сталося на шкільному стадіоні в Запоріжжі. Зграя підлітків там спочатку відлупцювала одну  дівчину. Потім взялися за іншу.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Поки одні били, інші спостерігали, знімали на мобільні телефони і навіть підсвічували ліхтариками, щоби краще зафільмувати насилля.

 В результаті одній з жертв знадобилася лікарська допомога – її шпиталізували із численними травмами рук, тіла і обличчя.

Відео Підлітки жорстоко побили двох дівчат на шкільному стадіоні у Запоріжжі

Поки одні били, інші спостерігали, знімали на мобільні телефони і навіть підсвічували ліхтариками, щоби краще зафільмувати насилля. В результаті, одній з жертв знадобилася лікарська допомога - її шпиталізували із численними травмами рук, тіла і обличчя.

Підлітки жорстоко побили двох дівчат на шкільному стадіоні у Запоріжжі

Поліція вже встановила учасників побиття, їх обвинувачують у хуліганстві. А от постраждалі не дуже сподіваються на правосуддя: рідні жертв кажуть, ініціаторка знущань має впливових родичів у правоохоронних органах.

Нагадаємо, у Бердичеві восьмикласник побив на рік старшого хлопця так, що той зазнав важкої травми голови. Підліток зміг сам дійти додому і ліг спати, а на ранок мати ледь встигла доправити його до лікарів. Ті сказали, що відлік йшов на години.

Залиште свій коментар

Вибір редакції