Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Запоріжжі зграя підлітків жорстоко відлупцювала двох ровесниць

Одна дівчина опинилася у лікарні. Інша лікується вдома.

У Запоріжжі зграя підлітків витягла одну з дівчат на вулицю і жорстоко відлупцювала. Згодом жертвою стала ще одна неповнолітня. Зараз обидві потерпілі перебувають під медичним наглядом. Про шкільну банду в спальному районі, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

За побиттям дівчини на шкільному стадіоні спостерігали півсотні підлітків. У 13-річної Насті - численні садна та забиття по всьому тілу – від голови до п'яток. Сильно болить печінка. Підозра на струс мозку. Вона перебуває у лікарні. Інша потерпіла лікується вдома.

У дівчини тяжка психологічна травма. Її викликали на шкільний стадіон увечері під надуманим приводом. Після короткої розмови виявилося, що всі претензії до Насті безпідставні, але її все одно жорстко побили. Згодом ініціатори бійки щось не поділили вже між собою і теж побилися.

Дівчина-ініціаторка розправи, має численні проблеми з поведінкою, каже директор ПТУ, де та навчається. Вона тримає в страху менших за віком підлітків. "Є інструкція. Відрахувати ми без згоди батьків не маємо права", - каже директор ліцею № 23 Володимир Майоров.

Відео Шкільна банда жорстоко відлупцювала двох дівчат у Запоріжжі: одна з них у лікарні

Підлітки там спочатку відлупцювали дівчину. Потім узялися за іншу. Поки одні били, інші спостерігали, знімали на мобільні телефони і навіть підсвічували ліхтариками, щоби краще зафільмувати насилля. У результаті, одній із жертв знадобилася лікарська допомога - її шпиталізували з численними травмами рук, тіла й обличчя.    

Шкільна банда жорстоко відлупцювала двох дівчат у Запоріжжі: одна з них у лікарні

Хлопці, які тренуються на шкільному стадіоні, про цю дівчину чули. Вони кажуть, що у мікрорайоні "Космічний" вона справді збила навколо себе зграю з кількох десятків підлітків. "Вона каже, що "старша Космосу"", - каже хлопець. Інший додає: "Ну типу групування. Зібрала друзів і назвала себе так".

15-річна лідерка угрупування вже видалила всі свої аккаунти із соціальних мереж. Батьки спілкуватися з журналістами не хочуть.

Те, що ініціаторка знущань має впливових родичів у поліції, правоохоронці заперечують. "Такої інформації в мене немає. Власне, це не стосується справи. Всі учасники, правопорушники, будуть відповідати, і батьки також будуть відповідати", - каже речниця ГУ НП у Запорізькій області Катерина Людвік.

Попри юний вік учасників їм загрожує реальне покарання у вигляді чотирьох років ув’язнення.

Кореспондент ТСН Яків Носков.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції