Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Запоріжжі жінка викинула з 4-го поверху цуценя, яке перестало їй подобатися

Цуценя сім годин провело під крапельницею. Його стан важкий, проте стабільний.

У Запоріжжі жінка викинула цуценя з вікна 4-го поверху. Собака впала на бетон прямо біля майданчика, де саме гуляли діти, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Жителі будинку розповіли, що спочатку почули скавчання, а потім побачили, як сусідка жбурнула собаку з вікна.

ВідеоУ Запоріжжі жінка викинула маленьке цуценя з вікна 4-го поверху

Жителі цього будинку досі не можуть оговтатися від побаченого напередодні. Собака впала на бетон прямо біля майданчика, де гуляли діти. За життя чотирилапого зараз борються лікарі та волонтери. Жінку, яка вирішила позбутися свого вихованця у такий жорстокий спосіб, затримали правоохоронці. За її словами, у певний момент маленьке цуценя просто перестало їй подобатись.

У Запоріжжі жінка викинула маленьке цуценя з вікна 4-го поверху

Сусіди кажуть, що ця жінка живе у їхньому будинку вже давно. Вони чули гавкіт з її квартири, проте жодного разу не бачили на вулиці з собакою. За словами людей, літня жінка живе одна, її часто бачать напідпитку.

За життя чотирилапого зараз борються лікарі у приватній клініці, яку оплатили волонтери. Цуценя сім годин провело під крапельницею. Зараз медики вирішують, чи потрібна цуцику операція. У нього зміщення внутрішніх органів і внутрішня кровотеча. Стан важкий, проте стабільний.

Жінку, яка вирішила позбутися свого вихованця у такий жорстокий спосіб, затримали правоохоронці. За її словами, у певний момент маленький песик просто перестав їй подобатись.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Залиште свій коментар

Вибір редакції