Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У запорізькій школі вчителя хімії звинувачують в домаганнях

Викладач звинувачення на свою адресу називає наклепом.

Батьки учнів однієї зі шкіл Запоріжжя написали заяву до міського департаменту освіти на вчителя хімії та біології, звинувачуючи його у домаганнях. Мовляв, їхні діти не хочуть ходити на уроки та складати заборгованості, бо викладач щоразу дозволяє собі недвозначні натяки. Утім сам учитель каже, що це помста учнів за його вимогливість, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

Одна із восьмикласниць розповідає, що лиха слава про викладача хімії та біології шириться школою уже рік. Відтоді як він почав тут викладати. Діти стверджують, що педагог використовує будь-який привід, аби доторкнутися до учениць. А деяким робить пропозиції, які важко назвати жартами.

На домагання вчителя в лабораторії скаржаться переважно ті діти, в яких є заборгованості з його предметів. 

Дорослі запевняють, що директор школи на їхні скарги не реагувала та поводилась неадекватно. Відучора її звільнили – справа дійшла до департаменту освіти. У школу призначили тимчасового директора. Та каже, що претензії до роботи нового вчителя є, але ймовірність домагань з його боку заперечує.

Викладач хімії та біології, педагог з 10-річним стажем, звинувачення на свою адресу називає наклепом. Каже, що справді вхопив одну дівчинку за талію, бо та врізалась в нього під час перерви, ще одну – жорстко вивів з класу за некоректну поведінку. Претензії учнів пов'язує з високими вимогами, до яких вони не звикли.

Скандал дійшов до мерії, там обіцяють з'ясувати ситуацію якнайшвидше.

Відомо, що з попереднього місця роботи вчитель пішов після аналогічних звинувачень.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Відео В Запоріжжі школярі звинуватили вчителя хімії в домаганнях

Залиште свій коментар

Вибір редакції