У запорізькому аеропорту службовий собака знайшов у іноземця психотропні пігулки

У запорізькому аеропорту службовий собака знайшов у іноземця психотропні пігулки

У запорізькому аеропорту службовий собака знайшов у іноземця психотропні пігулки

Фото: ДФС

Громадянин Марокко намагався провезти через кордон транквілізатори.

У аеропорту "Запоріжжя" під час митного оформлення пасажирів рейсу "Запоріжжя – Стамбул" службовий собака виявив у дорожній валізі громадянина Марокко препарат із психотропною речовиною.

Про це повідомили у прес-центрі Державної фіскальної служби України.

"Громадянин Марокко обрав для проходження контролю "зелений коридор", тим самим засвідчив, що не має при собі речей або предметів, які підлягають письмовому декларуванню. Натомість після того, як він перетнув "білу смугу", що позначає закінчення "зеленого коридору", на його дорожню валізу спрацював службовий собака", - розповіли митники.

Правоохоронці виявили у валізі марокканця серед особистих речей медичний препарат Теmesta кількістю 110 пігулок, що містить психотропну речовину "Лоразепам" (110 мг).

Як зазначається, довідка медичного закладу на препарат у пасажира була відсутня.

"Речовина з цих пігулок віднесена до списку 2 таблиці ІІІ Постанови Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 року № 770.
Таким чином, громадянин Марокко порушив порядок проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю. Стосовно нього складено протокол, препарат тимчасово вилучено", - додали у ДФС.

Нагадаємо, у Запорізькому аеропорту митники запобігли вивезенню старовинної скрипки Аматі. Раритетний музичний інструмент був у ручній поклажі без ознак приховування.

Повʼязані теми:

Наступна публікація