Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раритетний музичний інструмент був у ручній поклажі без ознак приховування.

У Запорізькому аеропорту митники попередили спробу нелегального вивезення громадянином Туреччини скрипки, яка ймовірно була виготовлена у відомій італійській майстерні родини Аматі

Про це повідомляє прес-центр Державної фіскальної служби.

Зазначається, що пасажир рейсу "Запоріжжя-Стамбул" самостійно обрав для проходження митного контролю зелений коридор, де оформлення здійснюється у спрощеному порядку. Після перетину білої смуги, яка позначає закінчення зеленого коридору, у чоловіка було виявлено скрипку.

Раритетний музичний інструмент був у ручній поклажі без ознак приховування. Проте у іноземця не було жодних дозвільних документів на цей предмет, як і експертних висновків мистецтвознавця.

Зазначимо, що переміщення через митний кордон України подібних предметів обмежено відповідно до норм вітчизняного законодавства. Скрипку тимчасово вилучили.

Нагадаємо, в аеропорту "Бориспіль" митники ДФС виявили контрабандне обладнання для майнінгу криптовалют. Зловмисники намагались ввезти на територію країни 200 дороговартісних відеокарт, придбаних у Гонконзі. Вони хотіли приховати це від митного контролю, зазначивши у документах неправдиву інформацію щодо вартості товару. Вантаж прямував на адресу вітчизняного суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності авіатранспортом. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції