У зараженого коронавірусом Патріарха Філарета виявили запалення легень

Стан предстоятеля УПЦ КП задовільний.

У глави Української православної церкви Київського патріархату Філарета, якого 4 вересня госпіталізували з коронавірусом, діагностували запалення легенів. 

Про це повідомили у пресслужбі УПЦ КП.

"Повідомляємо, що стан здоров'я Патріарха Філарета задовільний. Діагностовано запалення легенів. Просимо піднести до милостивого Господа свої щирі прохання за здоров'я та швидке одужання Його Святості", — йдеться в повідомленні. 

Раніше повідомлялося, що Почесний патріарх Православної церкви України Філарет нагадав про себе несподіваними заявами — мовляв, однією з основних причин пандемії коронавірусу у світі є людські гріхи, зокрема одностатеві шлюби. Також він вважає, що справжні віряни не інфікуються COVID-19, коли причащаються з однієї ложки. 

Відео Філарет православної церкви київського патріархату захворів на коронавірус

Серед захворілих на COVID -19 і Філарет, очільник ліквідованої православної церкви київського патріархату. Філарету зробили планове тестування, яке і показало - священник підхопив коронавірус. Наразі Філарет перебуває на стаціонарному у лікарні. Стан здоров'я владики медики оцінюють як задовільний. Більше про коронавірус в Україні

Філарет православної церкви київського патріархату захворів на коронавірус

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів