У Затоці з'явиться меморіальний знак жертвам катастрофи "Іволги"

Катер затонув торік восени.

Родичі загиблих на затонулому під Одесою катері "Іволга" встановлять меморіальний знак просто на причалі Затоки. Поки ж тривають засідання у справі про порушення правил безпеки, що призвело до загибелі 22 людей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Торік 17 жовтня прогулянкова "Іволга" вийшла у море у шторм і зі значним перевантаженням. На зворотному шляху катер перекинувся. Позивачі – родичі загиблих і потерпілі – скаржаться на зволікання у справі і винуватять у цьому капітана катера, який набрав забагато пасажирів і не провів інструктажу, як поводитись в надзвичайних умовах.

На лаві підсудних нині – лише капітан "Іволги". Хоча, на думку потерпілих, винних у трагедії насправді більше. Серед них і власник компанії, якій належав катер, і численні контрольні організації, які могли би запобігти трагедії, якби не заплющували очі на порушення.

Родичі загиблих на затонулому катері "Іволга" встановлять меморіальний знак на причалі Затоки

Водночас, відбулося чергове засідання у справі про порушення правил безпеки, що призвело до загибелі двадцяти двох людей. Торік 17 жовтня прогулянковий катер "Іволга" вийшов у море у шторм, і зі значним перевантаженням. На зворотному шляху катер перекинувся.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: