Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У затопленому на Прикарпатті селі рівень води місцями сягає десяти метрів

У затопленому на Прикарпатті селі рівень води місцями сягає десяти метрів

Селище Петрилів у Тлумацькому районі залишається відрізаним від інших населених пунктів.

На Прикарпатті рівень води потроху спадає. Але досі, аби дістатися до своїх осель, люди змушені перепливати на човнах. У їхніх подвір'ях рівень води подекуди піднявся від 3 до 10 метрів.

Про це йдеться у ТСН.Ранок.

Селище Петрилів у Тлумацькому районі досі залишається відрізаним від інших населених пунктів. Дорогу там затопило. Частина села повністю під водою, затоплені вулиці, городи, подвір'я, велика вода дійшла до хат. Можна пересуватися лише човнами або у високих чоботах, іноді рівень води по шию.

Напередодні гелікоптерами рятувальники туди доправляли продуктові набори та хліб і воду, завезли близько двох тонн води. Загалом затоплено 59 будинків, але не всі хочуть звідти виїздити. З села вже вивезли 20 людей — це переважно літнього віку та діти.

Відео Селевий потік загрожує знести частину села на Прикарпатті

Величезний селевий потік загрожує знести значну частину села Микуличин на Прикарпатті. Через зливи на сусідній горі утворилося озеро. Тонни води стримує природна дамба з каміння, дерев та землі. Але вона може прорватися будь-якої миті. І якщо це станеться, вода знесе на своєму шляху зо дві сотні житлових будинків. У селі - оголосили евакуацію.

Селевий потік загрожує знести частину села на Прикарпатті

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції