У затримці скандального літака з Сімферополя звинуватили диспетчера та погоду

Причиною затримки рейсу Сімферополь-Київ у "Донбасаеро" назвали погані погодні умови та помилки диспетчера. Пілоти алкоголю не вживали, проте бортмеханіка та бортпровідника, в крові яких виявили алкоголь, звільнять.

Причиною затримки рейсу Сімферополь-Київ 9-го березня стали погодні умови та несвоєчасна доставка екіпажу, а не алкогольне сп'яніння пілотів.

Так пояснила скандальне відкладення рейсу авіакомпанія "Донбасаеро". Як повідомило ТСН керівництво компанії, екіпаж, який звинувачували у сп'янінні, не мав виконувати ранковий рейс і не готувався це зробити.

Утім екіпаж вживав алкоголь напередодні, чим порушив внутрішні правила авіакомпанії. Тому бортмеханіка та бортпровідника звільнять.

Основна ж причина затримки - помилка диспетчера "Донбасаеро". Той не забезпечив приліт до Сімферополя екіпажу напередодні вильоту, а в день виконання рейсу зробити це не змогли вчасно через несприятливі погодні умови, повідомляє прес-служба авіакомпанії.

У компанії відзначили, що пасажирів, серед яких були високопосадовці, "Донбасаеро" не проіфнормував про тривалу затримку рейсу.

"Оскільки не било нормального спілкування з пасажирами, ситуація ускладнилася тим, що самі пасажири були вимушені користуватися якимись чутками і плітками про те, що екіпаж "в стельку п'яний", – сказав генеральний директор авіакомпанії "Донбасаеро" Олександр Гречко, додавши, що щодо пілотів це не підтвердилося.

"Ніхто з пілотів не вживав, навіть тих, хто відповідав", - сказав Гречко.

Як відомо, 9 березня, ранковий рейс Сімферополь-Київ, який виконувався літаком Як-42 авіакомпанії "Донбасаеро", був затриманий на 16 годин 37 хвилин. Частина пасажирів відкладеного рейсу була доставлена із Сімферополя денним рейсом до Києва.

Служби аеропорту не попередили пасажирів про вимушене 5-годинне перенесення рейсу, оголошуючи затримку кожну годину. Згодом виліт літака також виявився неможливим через метеоумови.

Депутат від Компартії Леонід Грач на засіданні парламенту заявив, що у вівторок з аеропорту Сімферополя не зміг вилетіти літак, тому що всі члени екіпажу були у нетверезому стані.

У Мінтранс заявили, що був проведений тест-контроль екіпажу на вживання алкогольних напоїв, який показав наявність алкоголю у бортінженера і бортпровідника.

Читайте також:

Депутатів попросили не політизувати "п'янку" екіпажу літака

Мінтранс: екіпаж скандального літака з Сімферополя не пройшов тест на алкоголь

З Сімферополя не зміг вилетіти літак, бо всі члени екіпажу були п'яні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: