У затримці скандального літака з Сімферополя звинуватили диспетчера та погоду

Причиною затримки рейсу Сімферополь-Київ у "Донбасаеро" назвали погані погодні умови та помилки диспетчера. Пілоти алкоголю не вживали, проте бортмеханіка та бортпровідника, в крові яких виявили алкоголь, звільнять.

Причиною затримки рейсу Сімферополь-Київ 9-го березня стали погодні умови та несвоєчасна доставка екіпажу, а не алкогольне сп'яніння пілотів.

Так пояснила скандальне відкладення рейсу авіакомпанія "Донбасаеро". Як повідомило ТСН керівництво компанії, екіпаж, який звинувачували у сп'янінні, не мав виконувати ранковий рейс і не готувався це зробити.

Утім екіпаж вживав алкоголь напередодні, чим порушив внутрішні правила авіакомпанії. Тому бортмеханіка та бортпровідника звільнять.

Основна ж причина затримки - помилка диспетчера "Донбасаеро". Той не забезпечив приліт до Сімферополя екіпажу напередодні вильоту, а в день виконання рейсу зробити це не змогли вчасно через несприятливі погодні умови, повідомляє прес-служба авіакомпанії.

У компанії відзначили, що пасажирів, серед яких були високопосадовці, "Донбасаеро" не проіфнормував про тривалу затримку рейсу.

"Оскільки не било нормального спілкування з пасажирами, ситуація ускладнилася тим, що самі пасажири були вимушені користуватися якимись чутками і плітками про те, що екіпаж "в стельку п'яний", – сказав генеральний директор авіакомпанії "Донбасаеро" Олександр Гречко, додавши, що щодо пілотів це не підтвердилося.

"Ніхто з пілотів не вживав, навіть тих, хто відповідав", - сказав Гречко.

Як відомо, 9 березня, ранковий рейс Сімферополь-Київ, який виконувався літаком Як-42 авіакомпанії "Донбасаеро", був затриманий на 16 годин 37 хвилин. Частина пасажирів відкладеного рейсу була доставлена із Сімферополя денним рейсом до Києва.

Служби аеропорту не попередили пасажирів про вимушене 5-годинне перенесення рейсу, оголошуючи затримку кожну годину. Згодом виліт літака також виявився неможливим через метеоумови.

Депутат від Компартії Леонід Грач на засіданні парламенту заявив, що у вівторок з аеропорту Сімферополя не зміг вилетіти літак, тому що всі члени екіпажу були у нетверезому стані.

У Мінтранс заявили, що був проведений тест-контроль екіпажу на вживання алкогольних напоїв, який показав наявність алкоголю у бортінженера і бортпровідника.

Читайте також:

Депутатів попросили не політизувати "п'янку" екіпажу літака

Мінтранс: екіпаж скандального літака з Сімферополя не пройшов тест на алкоголь

З Сімферополя не зміг вилетіти літак, бо всі члени екіпажу були п'яні

ВідеоДонбасаеро" покарав винуватців затримки літака

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: