У Затуліна поплакалися на "радянську цензуру" в Україні

Затулін образився на оцінку передачі з його участю посольством України в Росії.

Депутат Держдуми Костянтин Затулін не відмовиться "від гострих дискусій щодо російсько-української проблематики".

Як повідомляє його прес-служба, 15 жовтня посольство України в РФ "офіційно висловило своє обурення з приводу змісту програми "Справа принципу", яка вийшла в ефір 14 жовтня на телеканалі "ТВ Центр".

"Ведучий програми Затулін і її учасники звинувачуються в українофобії, у посяганні на суверенітет України, "вкидання у суспільну дискусію вкрай небезпечних тем", - наголошується у повідомленні.

"Ми вважаємо, що озвучені прес-секретарем посольства України Олегом Волошиним оцінки необ'єктивні і злочинні", - заявили в прес-службі Затуліна.

"Волошин спотворює суть суджень учасників програми, намагаючись уявити конструктивну критику на адресу конкретних планів нинішнього українського керівництва як зганьблення всієї України, що абсолютно неправильно", - йдеться у заяві.

Прес-служба підкреслила, що "справжня мета програми - розібратися у причинах того, що відбувається у російсько-українських відносинах і спробувати повернути їх в лоно дружби і співпраці".

"Хотілося б знати, чого очікувало українське посольство від обговорення, після того як президент Ющенко, беручи участь у заходах з нагоди 67-ї річниці утворення УПА, назвав героями ветеранів УПА, а прем'єр Тимошенко заборонила викладачам та учням загальноосвітніх шкіл розмовляти російською мовою", - йдеться у повідомленні.

"Ось вже декілька місяців українські ЗМІ морочать голову аудиторії повідомленнями, в яких мусується теза про зростання імперських амбіцій Росії та її прагненні захопити Україну", - вважають у прес-службі Затуліна.

"Після того як програма і її ведучий спробували пояснити, хто ж винен у тому, що дві країни...не живуть у мирі та злагоді, вони негайно удостоїлися рецензії українського посольства, витриманій у тонах часів радянської цензури", - наголошується у заяві.

"Очевидно, роботодавці українських дипломатів вважають, що, позбавивши ефіру противників героїзації Бандери і Шухевича в Україні, пора заткнути роти всім незадоволеним політикою Ющенка на російському телебаченні", - заявили у прес-службі.

У Затуліна вважають, що "нервові випади Українського посольства на адресу програми свідчать про те, що прихильники і співробітники Ющенка розуміють: з поточним 2-відсотковим рейтингом - за даними української соціології - їхньому патрону, а можливо, і декому з них, в найближчій перспективі доведеться шукати нову роботу".

"Колектив програми та її ведучий Затулін не мають наміру відмовлятися від гострих дискусій щодо російсько-української проблематики на догоду передвиборчим панічним настроям Віктора Ющенка та його команди", - йдеться у заяві.

Затулін є першим заступником голови комітету Держдуми у справах СНД.

Нагадаємо, посольство України в РФ висловило протест у зв’язку з виходом на російському телебаченні передачі скандально відомого російського політика Костянтина Затуліна, присвяченої українсько-російським відносинам.

У заяві посольства наголошується, що офіційний Київ "різко негативно оцінює те, в якій тональності і формі 14 жовтня обговорювалися різні аспекти української внутрішньої політики в ефірі програми "Дело принципа".

Читайте також:

Затулін запропонував росіянам подивитись на українців через приціл

Затулін вимагає вибачень від України за заклики вбити його

Затулін вимагає віддати Крим Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: