Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Зеленського бойовиків назвали "представниками окремих територій Луганської області"

У Станиці Луганській почали відновлення мосту.

На сайті президента України з'явилося повідомлення про відновлення мосту в Станиці Луганській. У матеріалі бойовиків незаконних збройних формувань назвали "представниками окремих територій Луганської області".

"Представники окремих територій Луганської області України розібрали блокпост на підконтрольній їм частині зруйнованого мосту біля Станиці Луганської, тому Україна розпочинає відновлення переправи", - йдеться у повідомленні.

Раніше про демонтаж блокпосту на окупованій терористами території Луганської області повідомив президент України Володимир Зеленський під час зустрічі із керівництвом парламенту, уряду і правоохоронних органів.

Нагадаємо, 7 липня президент України Володимир Зеленський відвідав Станицю Луганську та заявив про наміри відновити зруйнований міст, через який люди перетинають лінію розмежування. На засіданні Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі в Мінську сторони домовилися про початок від 1 серпня робіт над розмінуванням прилеглої до мосту території. Утім, 4 серпня українська сторона повідомляла про неможливість почати розмінування біля самого мосту через відсутність гарантій безпеки саперам з боку проросійських бойовиків.

19 серпня українська сторона СЦКК повідомила про завершення розмінування на ділянці зруйнованого мосту в Станиці Луганській та оголосила готовність до початку демонтажу укріплень. Демонтаж розпочали в суботу, 24 серпня, однак згодом припинили через відсутність дзеркальних дій з боку бойовиків. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції