Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Зеленського відреагували на затримання голови Кіровоградської ОДА за вимагання хабаря

У Зеленського відреагували на затримання голови Кіровоградської ОДА за вимагання хабаря

Перший заступник голови Офісу президента зазначив, що у разі доведення провини чиновник має відповісти згідно з законом.

В Офісі президента зацікавлені у незалежному розслідуванні ситуації із затриманням керівника Кіровоградської ОДА Андрія Балоня на хабарі. Там зазначили, що  "потурань не буде".

Про це написав у Telegram перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов.

"Не хочу давати оцінок ситуації з головою Кіровоградської обласної державної адміністрації. Це зроблять компетентні органи і суд. Хочу лише сказати, що влада зацікавлена ​​в незалежному розслідуванні. Потурань не буде. І це повинні зрозуміти всі, зокрема і голови ОДА: порушуєш - відповідатимеш за законом",  - зазначив він.

Трофімов додав, що висновки повинні зробити і звичайні українці. 

"Посадки чекають не тільки злодійкуватих попередників, а й нинішніх чиновників, які на публіку демонструють новий підхід, а продовжують жити по-старому. У цьому ми відрізняємося від попередньої влади. Недоторканних немає і не буде",  - резюмував він.

Відео Спіймали на хабарі: детективи НАБУ затримали двох високопосадовців

Голову Кіровоградської ОДА Андрія Балоня та одного з його підлеглих затримали детективи НАБУ. Посадовців підозрюють в отриманні хабара. Нібито очільник області та його помічник вимагали 1,8 мільйона гривень з керівника регіонального осередку одного з органів державної влади. Натомість обіцяли тому не встромляти палки у колеса.

Спіймали на хабарі: детективи НАБУ затримали двох високопосадовців

Нагадаємо, 25 червня 2020 року правоохоронці викрили голову Кіровоградської ОДА Андрія Балоня та посадовця цієї ж ОДА на хабарі. За версією слідства, чиновники в змові запропонували керівнику регіонального відділення одного з органів державної влади в області надати їм неправомірну вигоду в 1,8 млн грн в обмін на невчинення перешкод в його діяльності. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції