У Зеленського заявили, що артисти на попурі у День Незалежності виступили безкоштовно

У Зеленського заявили, що артисти на попурі у День Незалежності виступили безкоштовно

Там також пояснили, чому під час трансляції концерту не були належно зазначені імена авторів і джерела запозичень пісень.

Артисти та музиканти, які взяли участь у номері "Музична історія Незалежності" 24 серпня, відгукнулися на запрошення організаторів і брали участь безкоштовно.

Про це повідомили в Офісі президента у відповідь на запит Радіо Свобода.

"Основний сценарій офіційних заходів був розроблений і реалізований працівниками Офісу президента України, зокрема, працівниками Директорату з питань інформаційної політики, Директорату з питань внутрішньої та гуманітарної політики, Директорату з питань регіональної політики та децентралізації", – йдеться у відповіді на запит.

Творцем 17-хвилинного попурі стала українська режисерка Катерина Царик. "Музичний "мешап" та аранжування здійснив талановитий український музикант і виконавець MONATIK. Вони також надавали послуги на безоплатній основі", – додали в Офісі президента.

Там також пояснили, що відсутність зазначення імен авторів і джерел запозичення під час трансляції попурі була пов’язана із певними технічними обмеженнями телевізійного мовлення. "Водночас повідомляємо, що повна версія цього номеру із зазначенням імен авторів була оприлюднена на офіційних ресурсах Офісу президента України", – зазначають у відомстві.

Раніше зірки українського шоубізнесу мітингували під стінами Кабміну. Оля Полякова, alyona alyona, Аліна Паш та інші вимагали від уряду пояснити, чому одні вільно виступають, збирають великі аудиторії і не дотримаються правил протиепідемічної безпеки, а інші повинні скасовувати концерти та нести великі збитки через урядові постанови.

Відео Українські зірки проведуть акцію "Нас не чують" під стінами Кабміну

Під час карантину багато хто з українців скучив за живими концертами, а самі музиканти – за своїми прихильниками та залишились без левової частини заробітку. А нещодавно рішення уряду знову позбавило багатьох артистів можливості збирати майданчики. 

Українські зірки проведуть акцію "Нас не чують" під стінами Кабміну

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів