Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Зеленського заявили, що не мають наміру скасовувати заборону російських соцмереж в Україні

Радник президента вважає, що потрібно захищати свій інформаційний простір.

Нова українська влада не має наміру скасовувати заборону російських соціальних мереж, яка діє в Україні.

Про це в ефірі Радіо Свобода сказав радник президента України Володимира Зеленського Микита Потураєв.

"Є просто ворожі медіа, в тому числі і соціальні, які не можуть бути дозволені, тому що це зброя ворога. Ми просто не маємо дурниць робити, а захищати наш інформаційний простір маємо", – сказав він.

Раніше у Раді національної безпеки і оборони України також запевнили, що не будуть скасовувати санкції проти Росії, зокрема і проти російських соцмереж. Окрім цього, секретар РНБО Олександр Данилюк надіслав листа до правоохоронних органів для моніторингу ефективності цих санкцій та неухильного їх додержання. 

Нагадаємо, 16 травня 2017 року російські соцмережі "ВКонтакте" і "Одноклассники" потрапили до списку юридичних осіб, щодо яких Україна ввела санкції.

Президент України затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони про розширення списку фізичних та юридичних осіб, щодо яких введено санкції. Загалом, обмежувальні заходи стосуються 468 компаній. В указі пояснюється, що заборона діє на інтернет-провайдерів за "надання послуг доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів сервісів".

Тодіщній президент Петро Порошенко зазначив, що санкції, які були введені проти Росії, можуть бути переглянуті після повного виведення російських військ з території України.

ВідеоМобільні оператори та провайдери почали виконувати указ про заборону ресурсів РФ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції