У зґвалтуванні загризеної собаками дівчини звинуватили двох боксерів

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У зґвалтуванні загризеної собаками дівчини звинуватили двох боксерів

Андрія к. та Енвера Е. підозрюють у зґвалтуванні загризеної собаками дівчини / Фото: Сегодня

Один із боксерів Андрій К. був перспективним бійцем. За ним слідкували брати Клички.

У Кам'янці (Крим) погрожують лінчувати 17-річного Енвера Е. і 18-річного Андрія К., затриманих за підозрою в причетності до смерті Насті, яку знайшли в крові, покусаною дикими собаками.

"Вони зателефонували Насті вночі і попросили її вийти до них. Начебто вони разом пили спиртні напої, потім у них був секс з моєю дочкою. Потім вони вивели її на вулицю і залишили одну. Ми нічого поганого не думали, коли вона довго не з'являлася вдома. Адже раніше часто приїжджали друзі, забирали її на кілька днів, і все було нормально", - згадує Руслан Паньков, вітчим Анастасії, пише "Сегодня".

В первісну версію про те, що дівчина втратила свідомість, а вже потім її загризли бездомні пси, вітчим не вірить. А кримські захисники тварин впевнені, що місцеві собаки добре знали Настю і ніколи б на неї не накинулися. Сусіди ж припускають: на вже голу і побиту Настю нацькували бійцівську собаку (пітбуля), власником якої був один із затриманих.

На даний момент затримані одинадцятикласники знаходяться в ІТТ, де залишаться до 23 березня, коли суд обере їм запобіжний захід. Проти них порушили кримінальну справу за залишення в небезпеці. Прокуратура АРК завела справу і по згвалтуванню ще до закінчення експертизи. Якщо вина хлопців буде доведена, їм загрожує по 8 років в'язниці. За інформацією адвоката Марини Андріанової, хлопців необгрунтовано тримають в ІТТ: правоохоронці підстрахувалися, адже справа набула резонансного характеру: "Так, у Енвера був інтим із Анастасією, але не в перший раз - вони зустрічалися. Багато хто бачив, як хлопець плакав і говорив: як я міг це зробити, якщо ми дружили?".

Друзі сім'ї Андрія К. розповіли, що хлопець живе з матір'ю, батько пішов від них:"Андрій - талановитий боксер, за його кар'єрою стежать брати Клички. Його мати Зера поки не бажає ні з ким спілкуватися, вона не вірить в його причетність ". Заріф, мати Енвера також впевнена: "Мій син не винен. Він займається боксом. Подивіться, скільки у нього медалей, - журиться вона. - Як міг піти на таке хлопчик, котрий  підбирав і лікував собак? Яка бійцівська собака? Зайдіть до нас, подивіться: боягузлива німецька вівчарка".

За словами Руслана Аджімуратова, тренера Енвера в ДЮСШ товариства "Спартак", його підопічний боксує п'ять років, став кандидатом у майстри спорту.

"Він - дисциплінований та відповідальний. Якщо вони й зустрічалися з нею, розпивали напої, це нічого не значить. Другий затриманий, Андрій К, -. Друг Енвера, теж хороший боксер. Нещодавно вони стали переможцями відкритого чемпіонату Сімферополя, готувалися до чемпіонату Криму, звідки відкривалася дорога на Україну", - заявив Аджімуратов.

У цій історії найбільше вражає навіть не жорстокість нелюдів, які знущались над Настею, а байдужість її сусідів. Адже трагедія розігрувалася на житловий вулиці, багато хто чув крики нещасної, але ніхто не спробував її врятувати чи хоча б викликати міліцію.

"В суспільстві стирається активне прагнення допомагати. Людина поступово перетворюється на тварину: в момент страшного спрацьовує інстинкт самозбереження, і він тікає. Людина закривається і вважає, що її не стосується все, що відбувається не з нею. Над нею переважає страх за себе і за свою сім'ю. Звичайно, люди внутрішньо корять себе, але уникають пов'язувати себе з такими подіями, щоб не постраждати самим", - пояснює поведінку жителів Кам'янки психолог Олена Куксова.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація