У Житомирі банкіри побили боржника прямо у відділенні банку

У чоловіка, який заборгував банку за кредитом, запросили на розмову і почали вибивати гроші.

У Житомирі чоловік, який прийшов до банку поговорити про відстрочення оплати по кредиту, вийшов звідти зі струсом мозку. Зі слів постраждалого - заборгованість за кредит у нього вибивали працівники банку. Тепер клієнт має струс мозку та шви на голові. І відібрали його ж машину. У банку малюють свою картину подій. Злісний боржник був запрошений на бесіду. Під час розмови у нього почалася істерика і клієнт сам почав битися об стіл та шафу.

Олег сплачує кредит, який узяв товариш. Натомість він їздив на мікроавтобусі друга. Зізнається, виділяти 560 доларів щомісяця із сімейного бюджету, ставало дедалі важче. Останній раз сплачував кредит у липні. У банк його запросили на розмову.

У кабінеті керівника служби безпеки банку за Олегом зачинили двері і почали вимагати сплати боргу по кредиту і ключі від авто. Коли чоловік сказав, що такої суми в нього не має, посипалися стусани.

У банку про неприємну подію розповідають дещо інакше. Злісного неплатника запросили на бесіду, щоб з’ясувати, коли той таки сплатить борги. Запропонували віддати ключі від авто, яке було під заставою. Це у клієнта викликало істерику, він почав битися головою об стіл і шафу.

Після відвідин банку в Олега - струс мозку і два шви на голові. Автомобіль, яким заробляв на життя, у банку забрали. Хоча на це не мали права, адже щоб забрати майно спочатку вони мали звернутися до суду про стягнення, або ж звернутися до нотаріуса, зробити виконавчий напис і через державну виконавчу службу забирати авто.

У фінустанові твердять, машину забрали згідно з пунктом кредитної угоди. Відбираючи майно, законів не порушували.

Тепер за кредитну справу, яка обросла тілесними ушкодженнями, взялася міліція.

Подробиці події - у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Банк в Дніпропетровську обміняв 178 тисяч доларів на фальшиві гривні

Банкам заборонили надавати колекторам інформацію про боржників

Російські колектори візьмуться за боржників-українців

ВідеоБанківська вседозволеність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: