Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Житомирі біля медичного центру знайшли поранену червонокнижну рись

У тварини була пошкоджена передня лапа.

В Житомирі на території медичного центру виявили поранену і знесилену рись.

Про це повідомили у прес-службі Державної екологічної інспекції.

"21 січня до інспекції Поліського округу звернулись небайдужі громадяни, які повідомили, що на території Комунальної установи "Обласного медичного центру вертебрології і реабілітації" Житомирської обласної ради бачили поранену рись", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на місце знахідки виїхали інспектори, які виявили у тварини ушкодження правої передньої кінцівки і вирішили доправити рись до спеціалістів ветеринарного факультету Житомирського агроекологічного університету.

рись
Державна екологічна інспекція України

На думку ветеринарів, тварина довгий час утримувалась в домашніх умовах, мала малорухливий спосіб життя, тому пристосуватись до існування в природних умовах їй буде важко.

У зв’язку з цим рись ухвалили перевезти до Рівненського зоопарку.

Окремо в екологічній інспекції наголосили, що за незаконне утримання диких та червонокнижних тварин передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року зоозахисники вимагали розформувати зоопарк у Покровську. Своєю чергою, власник звіринця стверджував, що він рятує тварин власним коштом, і дорікав зоозахисникам за невдячність.

ВідеоНа Донеччині волонтери добиваються розформування стихійного зоопарку

Балабасик може не пережити зиму. Йому холодно, брудно і тісно. Це ведмідь, який мешкає у притулку Покровська на Донеччині. Разом з ним - ще кілька левів та ведмедів. Волонтери добиваються розформування цього стихійного зоопарку. А його власник запевняє, що навпаки, рятує покинутих хижаків за свої кошти. Дорікає зоозахисникам за невдячність. Чи комфортно фауні і як про неї піклуються – далі у сюжеті.

На Донеччині волонтери добиваються розформування стихійного зоопарку

18 січня чотирьох левів і шістьох ведмедів із скандального звіринця в Покровську вивезли на тимчасове перебування до реабілітаційного центру для хижаків у Запорізькій області. Проте вже за добу зоозахисники повідомили про смерть одного з врятованих левів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції