У Житомирі підприємцю, в якого знайшли армійські сухпайки, погрожують самосудом

Правоохоронці кажуть, що факт крадіжки не встановлений.

У Житомирі активісти та учасники АТО погрожують вчинити самосуд над підприємцем, на складі якого знайшли армійські сухпайки, передає ТСН.12:00.

Слідство стоїть на місці, а підприємець і донині на свободі, кажуть активісти. Цілий склад сухпайків знайшли у їдальні коледжу в середині грудня. Проте правоохоронці навіть не змогли викликати підприємця на допит. В поліції натомість кажуть - досі не встановлений сам факт крадіжки сухпайків. Адже військові частини поінформували, що факти нестачі в них відсутні.

"Якщо ні в кого не викрали ці пайки, як можна людині оголосити підозру, якщо не доведено, що він їх викрав. Можливо він їх знайшов, купив, можливо є ще десь підприємство, яке їх виготовляє", - пояснює заступник начальника ГУ НП у Житомирській області Олександр Радченко.

Активісти вважають, що підприємець може втекти у Крим, де мешкають його родичі. А насправді - він усього лише ланка у ланцюгу розкрадання армійського продовольства, який веде до вищого військового керівництва.

"Ми ж розуміємо, що не на ньому зав'язане, він просто виконавець, що там швидше за все йде вище ланцюжок. Подивимося, спробуємо розкрутити його", - каже громадський активіст Сергій Артемов.

Всередині грудня минулого року на складах у Житомирі знайшли десятки ящиків з пайками, на яких був напис "Властність міністерства оборони України".

У Житомирі активісти погрожують вчинити самосуд над підприємцем за крадіжку військових сухпайків

У Житомирі активісти погрожують вчинити самосуд над підприємцем, на складі якого знайшли армійські сухпайки. Слідство стоїть на місці, а підприємець і донині на свободі, кажуть вони. Цілий склад сухпайків знайшли у їдальні коледжу в середині грудня. Проте правоохоронці навіть не змогли викликати підприємця на допит. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: