У Житомирі підприємцю, в якого знайшли армійські сухпайки, погрожують самосудом

Правоохоронці кажуть, що факт крадіжки не встановлений.

У Житомирі активісти та учасники АТО погрожують вчинити самосуд над підприємцем, на складі якого знайшли армійські сухпайки, передає ТСН.12:00.

Слідство стоїть на місці, а підприємець і донині на свободі, кажуть активісти. Цілий склад сухпайків знайшли у їдальні коледжу в середині грудня. Проте правоохоронці навіть не змогли викликати підприємця на допит. В поліції натомість кажуть - досі не встановлений сам факт крадіжки сухпайків. Адже військові частини поінформували, що факти нестачі в них відсутні.

"Якщо ні в кого не викрали ці пайки, як можна людині оголосити підозру, якщо не доведено, що він їх викрав. Можливо він їх знайшов, купив, можливо є ще десь підприємство, яке їх виготовляє", - пояснює заступник начальника ГУ НП у Житомирській області Олександр Радченко.

Активісти вважають, що підприємець може втекти у Крим, де мешкають його родичі. А насправді - він усього лише ланка у ланцюгу розкрадання армійського продовольства, який веде до вищого військового керівництва.

"Ми ж розуміємо, що не на ньому зав'язане, він просто виконавець, що там швидше за все йде вище ланцюжок. Подивимося, спробуємо розкрутити його", - каже громадський активіст Сергій Артемов.

Всередині грудня минулого року на складах у Житомирі знайшли десятки ящиків з пайками, на яких був напис "Властність міністерства оборони України".

ВідеоУ Житомирі активісти погрожують вчинити самосуд над підприємцем за крадіжку військових сухпайків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: