Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Житомирі тюремники облаштували "VIP-камеру" для авторитетів, доки інші потерпали в нелюдських умовах

Серед іншого у в’язниці засудженим не надавали медичну допомогу.

У Житомирській виправній колонії № 4 Генпрокуратура виявила окрема кімнату з усіма зручностями, в якій проживали кримінальні авторитети.

Як повідомляє прес-служба ГПУ, у камері було індивідуальне опалення, цивільні меблі та побутові прилади. Вона зачинялася на замок, ключі від якого були не в адміністрації установи, а в одного із найбільш завзятих порушників режиму.

"Привертає увагу той факт, що переважна більшість так званих злодійських авторитетів є вихідцями з інших країн, дехто з них не володіє ні українською, ні російською мовами достатньою мірою", - зазначили правоохоронці.

Там додали, що таке порушення виявлено на тлі того, що умови проживання, праці, лікування більшості в’язнів не відповідають вимогам законодавства, міжнародним стандартам і за більшістю показників можуть розцінюватися як нелюдське поводження з людьми.

Так, упродовж останніх двох років засуджених використовували для виконання робіт без укладення трудових договорів, велика кількість в’язнів навіть не отримувала заробітної плати.

Окрім цього, у в’язниці людям не надавали медичну допомогу. Там відсутні найнеобхідніші ліки та засоби для надання меддопомоги. Обладнання та устаткування непридатне для використання або його немає взагалі.

Більшість житлових, побутових та виробничих приміщень перебувають в антисанітарному стані, потребують ремонту та оновлення.

Також в одному з виробничих приміщень співробітники Генеральної прокуратури України виявили замасковану схованку із 4 ножами.

Після перевірки до в’язниці доправили ліки, із засудженими уклали понад 60 трудових договорів, у житлових приміщеннях провели санітарну обробку та прибирання.

З колонії до інших виправних установ переведено 11 в’язнів, які протягом тривалого часу дестабілізували оперативну обстановку, що могло спровокувати заворушення та сприяти вчиненню інших правопорушень.

До прокуратури Житомирської області направлено матеріали щодо реєстрації кримінальних проваджень за ст.ст. 364 (зловживання службовим становищем), 263 (виготовлення, носіння або збут холодної зброї), 366 (службове підроблення) КК України.

Нагадаємо, у Вінниці тюремники кілька днів катували хворого в'язня. Також вони намагались підробити його медичну документацію. Катованому в’язню надали необхідну меддопомогу, забезпечили належні умови тримання та нагляд лікарів.

ВідеоУв'язненим можуть дозволити заводити домашніх тварин просто у колоніях

Про це подумує Міністерство юстиції. Усе - аби додати комфорту засудженим. Будуть це хом’яки, рибки, коти чи собаки, чиновники ще не вирішили. Але вже за два місяці визначаться і почнуть впроваджувати проект ресоціалізації засуджених.

Ув'язненим можуть дозволити заводити домашніх тварин просто у колоніях

Залиште свій коментар

Вибір редакції