У Житомирі у в'язниці помер чоловік від травм і переломів: підозрюють службову недбалість

У Житомирі у в'язниці помер чоловік від травм і переломів: підозрюють службову недбалість

УНІАН

Прокуратура відкрила три кримінальні справи.

У в'язниці №8 Житомира помер ув'язнений: прокуратура розпочала три кримінальні провадження.

Про це повідомила пресслужба Офіс генпрокурора.

За даними слідства, фельдшер міської медчастини філії "Центру охорони здоров'я ДКІС України" констатував смерть ув'язненого. Поперерній діагноз - гостра серцева недостатність. Утім, експертиза встановила інші причини, які закінчилися летальним кінцем. 

"Згідно з висновком судово-медичного експерта, причиною смерті ув'язненого стала тупа травма грудної клітини, множинні переломи ребер з пошкодженням легенів і шок", - йдеться у повідомленні прокуратури. 

Правоохоронці відкрили три кримінальні провадження: нанесення тяжких тілесних ушкоджень; неналежне виконання обов'язків медпрацівниками, а також службова недбалість з боку співробітників Житомирської установи виконання покарань. Матеріали справ об'єднали в одне.

Досудове розслідування у ньому проводитиме слідчі територіального управління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому. 

Як повідомлялося, у СІЗО 13 квітня помер чоловік, який напав на Анастасію Лугову у потягу "Маріуполь-Київ". Про смерть Віталія Рудзька сама Анастасія дізналася, коли суд перенесли.

Нагадаємо, вночі в п'ятницю, 31 липня 2020 року, у потягу "Маріуполь-Київ" невідомий чоловік лише в трусах пробрався до купе, де їхала жінка разом із сином. Чоловік заблокував двері, напав на жінку, побив її та намагався її зґвалтувати.

[media type="video" id="387373291"

Новини України: чому столичний суд закрив справу Анастасії Лугової

Новини України: чому столичний суд закрив справу Анастасії Лугової
Наступна публікація