Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Житомирі в’язнів годували курятиною із сальмонелою

Прокуратура відкрила кримінальні справи.

У житомирській виправній колонії № 4 та установі виконання покарань №8 ув’язнених годували курячим м’ясом з сальмонелою.

Про це у Facebook написав речник Генпрокуратури Андрій Лисенко.

Під час перевірки щодо забезпечення конституційних прав в’язнів на належне харчування там було виявлено грубі порушення санітарних норм зберігання продуктів харчування.

Як показали санітарно-мікробіологічні дослідження, у зразках курячого м’яса була патогенна мікрофлора, зокрема сальмонела. Прокуратура заборонила використовувати це м’ясо – його у морозильниках установ понад 12 тонн.

Місцева прокуратура розпочала два кримінальні провадження через порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням. Наразі триває досудове розслідування.

У Житомирі виявили сальмонелу у курячому м’ясі, з якого готують страви для ув’язнених, - прокуратура розпочала...

Опубліковано Андрієм Лисенком Вівторок, 7 серпня 2018 р.

Нагадаємо, Мін'юст хоче роздати наглядачам у в'язницях електрошокери і телескопічні палиці. Від початку липня тюремники мають відеореєстратори. 

ВідеоЗ колонії на Житомирщині втекли два злочинці

Один громадянин Грузії, засуджений за розбій, просто вночі полишив Бердичівський виправний центр. Інший, засуджений за тяжкі тілесні ушкодження, втік серед білого дня з свого робочого місця. Тепер їх обох шукають і попереджають, що утікачі можуть бути небезпечні.

З колонії на Житомирщині втекли два злочинці

Вибір редакції