У Житомирі вагітна жінка ледь не померла від "свинячого" грипу

У Житомирі вагітна жінка ледь не померла від "свинячого" грипу

Медики врятували і жінку, і ненароджену дитину

Жінка три дні лежала у медикаментозній комі.

У Житомирі медики врятували життя вагітній жінці, яка захворіла на грип "H1N1" і змогли зберегти майбутнє немовля, повідомляє ТСН.16:45.

28-ми річна Катерина Таранова потрапила до пологового із підозрою на звичайний грип, та її стан швидко погіршувався. Жінка три дні лежала в комі. Аналізи вагітної доправили до столиці, де встановили діагноз - "свинячий" грип. У небезпеці було життя не тільки жінки, стояло навіть питання про штучне переривання вагітності.

Катерина розповідає ,що все розпочалось як застуда. Спочатку був кашель, потім піднялася температура. Спочатку жінка лікувалася сама, та ставало все гірше. На швидкій її доправили до обласного пологового. Лікарі оцінили стан як важкий. Початковий діагноз - неідентифікований грип. Результати аналізів, які прийшли зі столиці, приголомшили медиків - вагітна хвора на грип H1N1.

Три дні Катерина пролежала у стані медикаментозної коми. Щойно опритомніла , хвилювалася про єдине - стан ще ненародженого малюка.

"Коли я прокинулась, я зрозуміла, що дитина зі мною. Я дякувала богу, усім кому могла дякувати, що це дитя залишилося зі мною", - розповідає жінка.

Лікарі сподіваються, у їхньої пацієнтки віднині все буде гаразд. Народжувати їй через 3 місяці.

Нагадаємо, щорічна епідемія грипу в Україні пішла на спад ще на початку березня. Медики констатували, що здебільшого хворіють дорослі.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

У Житомирі медики врятували життя вагітній жінці, яка захворіла на грип H1N1

У Житомирі медики врятували життя вагітній жінці, яка захворіла на грип H1N1

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Наступна публікація