У Житомирі водій викинув з маршрутки чоловіка з інвалідністю та побив його

Попередньо встановлено, що у потерпілого – забої і закрита черепно-мозкова травма. 

У Житомирі водій маршрутки силоміць вигнав 68-річного чоловіка, відмовившись везти його безкоштовно через інвалідність.

Внаслідок конфлікту той отримав забої та закриту черепно-мозкову травму, повідомляє Житомир.info

"У суботу о 9:15 на трамвайній зупинці по вулиці Корольова, що навпроти ТТУ, мене викинули з автобуса "Житомир-Левків" і побили. Мені 68 років. Я інвалід ІІ групи, а тому відповідно до чинного законодавства, маю право на транспорті загального користування, міському і приміському, їздити безкоштовно. Так відбувалось і попередні два-три тижні тому. А цей водій не захотів: сказав, мовляв, ми таких не возимо (перевізник – "САВ-ТРАНС"). Я тільки сів їхати на Левків. Після цього відразу ж викликав поліцію, заяву написав, а зараз давав свідчення. Я зняв побої, є знімок черепа", – сказав потерпілий Олександр Коломійчук.

Своєю чергою, у компанії "САВ-ТРАНС" запевняють, що такого конфлікту з пасажиром жоден водій не мав.

"У нас протягом 15 хвилин йде три автобуси. Я до водія свого телефонував (того, що постійно на дев'яту годину відправляється з автостанції) – він не знає, каже, що такого конфлікту у нього не було. Викликав обох інших водіїв, які весь минулий тиждень працювали, кажуть, нічого такого в них не було. А просто так звинувачувати водія я ж теж не можу", – прокоментував порталу представник перевізника.

Тим часом у головному управлінні Нацполіції в Житомирській області інформацію про інцидент підтвердили.


"Офіційно така подія зареєстрована про те, що стався конфлікт у потерпілого і водія транспортного, ввечері заява – повідомлення з медичного закладу про те, що потерпілий звернувся за медичною допомогою. Попередньо, у нього – забої і закрита черепно-мозкова травма. Обставини та причини конфлікту з'ясовуються", – зазначила речник ГУНП Алла Ващенко.

Нагадаємо, на станцію метро "Університет" у Києві не пустили незрячого чоловіка Анатолія Варфоломеєва через його собаку-поводиря. Інцидент трапився 1 квітня. За словами чоловіка, йому нахамили, принизили його честь та гідність і в "принизливій формі" запропонували добиратися на міському транспорті. 

Залиште свій коментар