У Житомирі за завданням Зеленського з’явиться дитяче інфекційне відділення європейського рівня

Дата публікації
Перегляди
570
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Житомирі за завданням Зеленського з’явиться дитяче інфекційне відділення європейського рівня

Загальна вартість проєкту – 48 млн грн, реконструкція триватиме 2 роки.

На Житомирщині нове сучасне дитяче інфекційне відділення на 40 пацієнтів буде створено на базі обласного протитуберкульозного диспансеру.

Об’єкт є частиною програми Президента "Велике будівництво" і роботи над ним уже розпочалися, заявив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

За його словами, обласна дитяча клінічна лікарня не має власного приміщення для розміщення дитячого інфекційного відділення – протягом останнього часу вона орендувала його у районної лікарні.

"Це призводило до виникнення непорозумінь під час розміщення хворих та певних незручностей для маленьких пацієнтів. Саме з огляду на це Житомирська облдержадміністрація ініціювала включення проєкту створення нового дитячого інфекційного відділення до Програми "Велике будівництво"", - розповів Бунечко.

Загальна вартість проєкту – 48 млн грн, реконструкція триватиме 2 роки. Фінансування буде здійснюватися з Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

В існуючій двоповерховій будівлі буде виконано перепланування для розміщення двох відділень: відділення гострих кишкових інфекцій (1-й поверх); повітряно-крапельних інфекцій (2-й поверх).

Крім цього, будівля буде енергоефективною: тут утеплять фасади, замінять покрівлю, віконні та дверні блоки. 
Також буде обладнано спеціальний майданчик для дезінфекції транспортних засобів приймального відділення і майданчик для кисневого пункту.

"Обов’язковим пунктом є забезпечення сучасних вимог інклюзії для медичних закладів, якими зараз опікується дружина Президента Олена Зеленська. Тому в проєкті нового інфекційного відділення для маленьких пацієнтів передбачена наявність ліфтів. Впевнений, що опісля реконструкції інфекційне відділення стане одним із найбільш сучасних в області", – додав Бунечко.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор "Великого будівництва" Кирило Тимошенко заявив, що протягом 2021 року планується побудувати та оновити 177 приймальних відділень українських лікарень.

Дата публікації
Перегляди
570
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація