Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ніхто з людей не постраждав.

Пожежу на картонному комбінаті в Житомирі ліквідували лише сьогодні о шостій ранку. Вогонь спалахнув ще вчора близько 11-ї ранку.

Рятувальникам знадобилася майже доба, аби загасити полум'я на виробничих територіях підприємства. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Вогонь спалахнув у цеху готової продукції напередодні. Загорівся папір та картон. Спочатку на комбінаті намагалися загасити пожежу самостійно, але тільки згаяли час. Вогонь поширився миттєво й охопив понад три тисячі квадратних метрів. На місце викликали рятувальників - на гасіння ті задіяли 13 одиниць техніки та понад півсотні рятувальників.

Пожежникам не вдалося швидко загасити вогонь. За їхніми словами, приміщення були забиті паперовими лотками для яєць, які вже зайнялися. А до пожежної водойми було важко під'їхати.

Унаслідок пожежі вигоріла готова продукція всередині складу (папір у рулонах, лотки під яйця) на площі 800 кв. м та дах на площі 3000 кв. м, пошкоджені кабінети в адмінбудівлі. Врятовано два цехи з обладнанням. Про це повідомили в управлінні ДСНС у Житомирській області.

ВідеоПожежу на картонному комбінаті у Житомирі ліквідували

Рятувальникам знадобилася майже доба, аби загасити полум'я на виробничих територіях підприємства. Вогонь спалахнув у цеху готової продукції  напередодні. Загорівся папір та картон. Спочатку на комбінаті намагалися загасити пожежу самостійно, але тільки згаяли час. Вогонь поширився миттєво й охопив понад три тисячі квадратних метрів. 

Пожежу на картонному комбінаті у Житомирі ліквідували

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції