У Житомирі застілля у кафе закінчилося масовим отруєнням

Дата публікації
Перегляди
807
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Житомирі застілля у кафе закінчилося масовим отруєнням

Фото: Reuters

Керівникам закладу загрожуватиме штраф у розмірі 102 грн

Після застілля у житомирському кафе грузинської кухні шестеро людей потрапили у лікарню з отруєнням, серед них 2-річна дитина. У лікарні хворим поставили діагноз сальмонольоз. У кафе заперечують, що відвідувачі могли отруїтися їхніми наїдками, йдется в ТСН.12.00.

До інфекційного відділення 2-річний Данилко потрапив після того, як разом з батьками побував у кафе. На святкуванні дня народження було 12 гостей, після застілля шестеро з них захворіли.

"У них одночасно: у мого чоловіка рвота і він втрачав свідомість, і одночасно в дитини блювота і пронос. І тато в такому стані, і дитина. Ми вже вісім діб перебуваємо на лікуванні", - розповідає одна з гостей свята.

У лікарнях Житомира та Києва опинилося шестеро людей. У всіх діагностували сальмонельоз.

У кафе грузинської кухні своїх рідних і друзів того дня запросила іменинниця Ірина. Застілля обійшлося їй у понад 5 тисяч гривень. Дівчина каже, ніхто й збагнути не міг, що святкування закінчиться отруєнням.

"Все було смачно, все було свіже, як на наш перший погляд. Я, наприклад, відчуваю цю провину на собі. Тому що мені здається, що я запросила всіх, а хтось, як от маленьке дитя, лежить у лікарні. Тому мені дуже шкода за все, що так сталося", - каже дівчина.

У кафе переконані: їхньої провини в отруєнні нема. Кажуть, того дня у закладі відпочивало близько двохсот гостей, але масових скарг до них не надходило.

"Поки ми ні в чому не винні. І я впевнена, що ми ні в чому не винні. Це сталося не в нас. Сальмонела живе у сирих продуктах. У нас нема сирих продуктів. У нас усі продукти проходять термообробку", - запевняє адміністратор закладу Вікторія Маркусевич.

На третій день після отруєння до кафе з перевіркою навідалася санепідслужба. Але суттєвих порушень не виявили. Там кажуть: навіть якщо доведуть, що люди отруїлися в цьому кафе, керівництву загрожуватиме штраф у розмірі 102 грн. Потерпілі вже звернулися до поліції та прокуратури. І якщо доведеться, готові через суд відстоювати свої права.

У Житомирі після застілля у кафе грузинської кухні шестеро людей потрапили у лікарню

У Житомирі після застілля у кафе грузинської кухні шестеро людей потрапили у лікарню

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
807
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація