У Житомирі звільнення з роботи врятувало водія від помсти ветеранів АТО

Військові хотіли провчити нахабу за образу матері загиблого героя.

Скандал через хамовитого водія маршрутки розгорівся у Житомирі. Чоловік у принизливій формі вимагав гроші за проїзд у матері загиблого героя 30-ї бригади, хоч вона і показала посвідчення, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Пані Світлана щодня їздить на військове кладовище. Тут похований її єдиний син – командир танкового взводу 26-річний Артем Абрамович. Два роки тому він загинув на Донеччині. Вчинок водія став для неї найбільшим шоком із моменту втрати сина. "Він повертається і дуже голосно на всю маршрутку каже: де ви понагрібали цих посвідчень "родина загиблого" - пригадує Світлана Абрамович.

Випадок у маршрутці мама загиблого бійця не стала замовчувати. За неї вступилися й активісти. Вибачатися приїхав представник фірми-перевізника. Каже, водія уже звільнили. "Проводимо перевірку зараз. Водій даного транспортного засобу звільнений з роботи", - розповів Микола Наумчук. Звільнивши водія, перевізник врятував його самосуду – кажуть ветерани АТО. Люди вже чекали його на кінцевій зупинці. "Йому вчора просто пощастило. Хлопці хотіли роздерти його", - розповів учасник АТО Едуард Мальований.

ВідеоУ Житомирі поведінка хамовитого водія маршрутки спричинила скандал

У Житомирі це вже не перший випадок, коли водії маршруток вимагають оплати за проїзд у родичів загиблих в АТО. "З квітами їду на кладовище до дитини. Я йому показую посвідчення сім'ї загиблого, а він говорить: у мене таких, як ти, знаєш скільки за цілий день?", - розповідає мама загиблого бійця Наталія Дульчик.

Чиновники запевняють, що угоди з такими перевізниками розриватимуть. "Те, що в наших силах – поінформувати і забезпечити, щоб такі ситуації більше не повторювалися, це ми обов'язково забезпечимо", - каже заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук. Обіцяють також подбати, аби звільненого водія маршрутки, який образив матір загиблого бійця, не взяли на роботу до жодного з міських перевізників.

Два місяці тому в Сумах близько сотні ветеранів АТО заблокували приміську автостанцію. Вони не випускали на рейс пасажирські маршрутки, вимагаючи передбаченого законом безкоштовного проїзду.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: