У житомирській лікарні підлітки били 9-річного хлопчика

Коли хлопчика перевели до палати з 17-річними підлітками, над ним почали знущатися. Дитину будили вночі, били по голові та обличчю.

У житомирський лікарні дев'ятирічного хлопчика побили старші сусіди по палаті.

Опинившись в одній палаті з 16-ти та 17-тирічними підлітками, Вадим Розкальнюк кілька днів терпів знущання. Вночі його піднімали і били та погрожували, що буде гірше, якщо хлопець комусь поскаржиться.

Хлопець потрапив у лікарню з діагнозом "гастрит". Спочатку лежав у палаті з однолітками, але пізніше його перевели до старших дітей. Вадим розповідає про поводження з ним старших дітей: "Спочатку вони мене розбудили вночі, а на другу ніч побили".

Мати постраждалого хлопчика Марина Розкальнюк, котрій Вадим розповів про побої через день, попросила перевести сина в іншу палату. Але лікарі зволікали, і мати змушена була забрати дитину додому.

За словами керівника управління охорони здоров’я Житомира міста Миколи Суслика, лікарі одразу реагують на порушення режиму перебування у медичному закладі, а прохання матері перевести хлопчика в іншу палату не могло залишитися без уваги.

За його словами з 2006 року у дитячих медзакладах почали лікувати підлітків до 18-ти років, коли набрав чинності закон про охорону дитинства. Тоді й з'явилася проблема з поведінкою проблемних юнаків.

У міліції заявили, що в даній лікарні факти подібного бешкетництва не поодинокі. Принаймні, вже тричі батьки ображених дітей, які лікувалися тут, зверталися до правоохоронців. За одним із випадків навіть довелося порушити кримінальну справу, яка зараз у суді.

За хуліганство у лікарні відповідатимуть батьки підлітків. Вони змушені будуть сплатити від 50 до 120 гривень штрафу.

Чому лікарі не в змозі дати раду проблемним юнакам, дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

У Києві побили працівників зоопарку, які оприлюднили дані про знущання над тваринами

У Макіївці батьки побили вчительку своїх дітей

У Краматорську два вихованця інтернату побили і зґвалтували дитину

5-річний хлопчик застрелився з пістолета батька-міліціонера

ВідеоДитину побили у лікарні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: