Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Житомирській області двоє дівчат жорстоко побили однолітку через хлопця

У Житомирській області двоє дівчат жорстоко побили однолітку через хлопця

Поліція розцінила бійку як хуліганство.

У мережу потрапило  відео, як  двоє  дівчат  лупцюють і тягають за коси свою однолітку, а третя знімає  бійку на телефон. Поліція вже встановила, що  бійка  сталася неподалік Бердичева, передає кореспондент ТСН.

 Троє  подруг вирішили з’ясувати стосунки з  дівчиною, яка відбила хлопця в однієї з них. Дівчата призначили їй зустріч у безлюдному місці.  Повалили на землю  і  почали тягати за волосся і  бити  свою  жертву ногами. Розправу знімали на мобільний телефон. Потім жертву відпустили.

Мати дівчини, якій влаштували розправу, звернулася у поліцію. У дівчини забої у вигляді синців на обличчі та тулубі, струс мозку. 

Учасницям  бійки по 14 років, вони вчаться у школі. Двоє  з  них  вже потрапляли у поле зору поліції, одна за крадіжку, інша - за втечу  з  дому.  Бійку поліцію  розцінила як хуліганство.   

"З групою  дівчат  виникла конфліктна ситуація через хлопця. В ході  конфлікту двоє дівчат наносили тілесні  ушкодження і  фільмували все це на мобільний телефон. Встановлені усі учасники даної події  і всі допитані", - повідомив начальник Бердичівського  відділу поліції  ГУНП у Житомирській області Олег  Мельничук.

НА ВІДЕО ПРИСУТНЯ НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА

ОЦІ ХАЖИНСЬКІ І ЖЕЖЕЛІВСЬКІ, ТВАРІ ТАК ВИРІШУЮТЬ ПИТАННЯ, ЩО НА ДАНИЙ МОМЕНТ ЦЕ ДИТЯ ЗНАХОДЯТЬСЯ В ЛІКАРНІ. ВИВОД: ВІШАТИ ТАКИХ ТВАРЮК НА СТОВПАХ....

Опубліковано Василієм Малиновским Четвер, 20 лютого 2020 р.

Нагадаємо, у Чернівецькій області в одній із сільських шкіл стався конфлікт. Батько одного із учнів побив кривдника свого сина. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції